Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ai dreptate Diana, da' asa dor imi e sa dorm cu barbatu :) nu s-a mai intamplat de 2 ani jumate. N-a mers nicio metoda la Toma in a-l dezvata de dormitul cu noi. Acum e si Maria, ne-am dat intalnire peste vreo 3 ani :)

Si mie imi place mult relaxarea ta de acum , ti-am mai zis, la al 2-lea o sa fii doxa .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mocanita

 

 

[:-)))] ati trecut de la ana la caiafa [pk] [pk] [pk]  lasa ca e mai bine asa decat cum era inainte.. [flo2] , macar ai scapat de o grija ca nu ii va face ceva ..

 

 

bubulina vai saraca de tine , oare cat timp o mai poti duce asa , fara somn , nici cu tine langa tine in pat nu adoarme ?

nu Olimp ca nu reuseste sa adoarma, ma plimb cu ea prin casa, ii cant o legan, cand pe umar cand pe maini... azi cred ca a fost apogeul pana acum.acum de 20min doarme ca am vrut sa-i dau de mancare lp a tras 10 ml si a picat...nici capul nu si-l mai tinea. sa vedem cat doarme acum.

Diana cum adoarme M. acum?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Bubulina daga de tine! vreun gadget ai incercat ? Leagan vibratii etc? M. doar asa adoarme ziua. Pana sa descopar ca leganata adoarme tot cu ea in brate eram si f f greu o adormeam...plimbat, cantat etc. Stiu ca leganatul nu e o solutie buna pe termen lung dar asa macar imi adoarme si cate 3 ore si ziua. Seara nu o legan incerc sa o fac sa adoarma in patut si e mai greu dar ziua daca ii e somn dureaza f putin..momentan.

haic a apoi am citit mesajul de la tine. am si un balansoar...dar acolo doar sta si se joaca cu jucariile. tocmai ce a venit azi un sistem de infasat...il spal si poate ne ajuta asta ca e moarta de oboseala si nu te mai intelegi cu ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp Oxana ati depus dosarul? Eu sper sa ajung maine cu el complet [batcap] [batcap] [batcap]

Eu mai am postnatalul pana la sf lunii. De dosar nu stiu... sotul se ocupa. Am semnat la un moment dat ceva hartii asa ca primarul, dar nu stiu daca a depus si ce a depus...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Diana, da' asa dor imi e sa dorm cu barbatu :) nu s-a mai intamplat de 2 ani jumate. N-a mers nicio metoda la Toma in a-l dezvata de dormitul cu noi. Acum e si Maria, ne-am dat intalnire peste vreo 3 ani :)

Si mie imi place mult relaxarea ta de acum , ti-am mai zis, la al 2-lea o sa fii doxa .

Offf Mocanita, vorbesti de funie in casa spanzuratului  [:-)))] . I-am zis lui Rares ca ii cumpara tati o plapuma ca sa doarma la el in camera. Deci e hotarat cand se intoarce de la Bucuresti cu plapuma (ikea) Rares se intoarce in camera lui. Culmea e ca eu nu dorm cu barbatu din cauza lui Rares.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubulina, mi-am amintit... si Leti doarme acum mai "prost", de fapt cred ca e normal, cu cat cresc devin mai sensibili. Cand era bebe (ca acum e fata mare) dormea si n-avea treaba cu galagia din jur. A inceput sa faca si ea exercitii cu manutele si piciorusele zici ca e la maraton.

Agitatia asta la voi de cand dureaza? Poate e la puseu? Am observat ca Letitia e asa cum povestesti tu, seara, si am inteles ca de la oboseala i se trage. Vrea sa fie spalata si alaptata, apoi somnic. Incearca sa te retragi undeva la semiintuneric si liniste. Poate ai incercat si asta... nu stiu ce sa zic...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...