Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

Neata.

Azi se pare ca e ok in patut la ea. Tare ar fi bine ca nu pot nici sa o las sa planga , nici sa dorm cu ea.  Fiecare cu piticii lui, eu am dormit cu maicamea pana la 6-7 ani si is traumatizata asa ca pt mine e un big NO. Probabil o sa dorm pe jos sau in scaun daca ea vrea in patul meu. Halal parinte odihnit si fericit. Si asa nu reusesc sa adorm dupa fiecare alaptat, cred ca nu-s suficient de obosita de fac mofturi...   

Mocanita, 3 ani ? Pe mine ma lasa barbatul :(

Ieri a dormit bulina aproape toata ziua, statea 10 min treaza si cadea iar jumate de ora... Clar nu-s doua zile la fel... Ieri as fi putut sa merg la shopping cu ea toata ziua, dar de unde sa stiu dinainte ?   Totusi e o bulina buna, cand ajunge mami la fund se poarta ea bine, macar cat imi revin.

 

Tb 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!!

 

Maria eu eu. O tona de cafea as vrea :)). Desi m-am odihnit. Patrick sa culcat la 9 jumatate si sa trezit la 7  [soricel]  desi m-am trezit de 2 ori o data a inceput sa miorlaie pe la 5 i-am dat suzeta am pus apa la incalzit si pana sa fac laptele a adormit la loc apoi sa trezit iar dupa o ora i-am dat suzeta ii fac laptele cand ma duc la el iar dormea  [:-)))] Pana la urma sa trezit la 7. 

Am fost ieri la doc cu bubitza de la glezna se pare ca nu este hemangiom . exact cum ma asteptam. Mi-a zis ca probabil la muscat ceva si a ramas ceva  ac habar nu am. Mi-a dat o crema 10 zile apoi iar la control. Oricum mi se pare ciudat pt ca il are de cand avea 3 saptamani dar pana acum 3 saptamani doar era un semn acolo cu putin lichid inauntru. [alcool] Sa speram ca acum va trece.

La noi la botez o singura persoana a fumat in restaurant si culmea avea si bebe langa el..........(nu pe al meu pe al lui) restu persoanelor pt ca au fost destui care au fumat inclusiv eu ne-am dus afara. Si nu  va ganditi ca le-am cerut eu asta sau altcineva au facut-o din propria initiativa si chiar am apreciat acest lucru.

RLK si Patrick a inceput sa faca balonase. Noi se pare ca incepem sa sugem degetelele dar plangem si dupa suzeta. Aseara a papat doar 80 si sa pus pe plans si sotu ce ai tati il plimba etc si i-am zis plange dupa suzeta.....ii baga suzeta in gura si tace il pune in patut si somn direct  [:-)))]  Nu cred ca o sa scapam asa usor de suzeta mai ales ca noi suntem cu LP si noaptea il pacalesc cu ea pana se face laptele. 

Oxana am vazut pozele pe FB cu Rares si Leti sunt 2 scumpi  [il]  Apropo Leti mi se pare ca seamana cu tine  [flo2]

Oare ce mai vroiam sa spun? Revin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...