Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu cred ca mi-au schimbat copilul in maternitate, nu seamana cu noi: e prea matinala !

Nici noi nu suntem matinali mereu ne culcam pe la 12-1 ( ca si acum de altfel) si ne trezeam pe la 11-12. Acum sotu doarme si eu ma trezesc la 7  [soricel]  bine mai sunt si zile cand il pasez si dorm eu. Luni dupa botez ne-am trezit toti la 9 si i-am zis i-al u jos sa mai dorm jum de ora si m-am trezit la 1  [batcap]

Betty ziceai ca a zis B Mama si P a zis  [pk] bine sunt convinsa ca habar nu are ce spune dar e asa scump cand spune. A mai zis si Da , ma,  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara la 8 a papat bine, se mai maraia si i-am dat si  celalalt san, mai maraia i-am dat iar la un moment dat parea multumita si m-am decis sa o las cu sotul si sa dorm o tura in alta camera. Cica dupa jumate de ora s-a pus pe plans, mancat manuta, cautat la el san :D   ... dar el nu mi-a adus-o ca s-a gandit ca totusi ar tb sa fie satula. A insistat cu suzeta, cu tinutul in brate si ana dormit, si dormit 4 ore !!!! Nu inteleg, deci foame nu ii era pe bune ca nu dormea atat flamanda. Eu daca eram o lasam iar sa suga si probabil dormea mai putin.   Dupa somnul asta s-a trezit la 2 ore, am mai putut sa dorm doar o tura, la urmatoarele am ascultat-o cum maraie/chitcaie/ latra/ caraie prin somn.... Chiar cand se opresc de facut asa prin somn, ca ziua nu face...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria noi am scapat de dureri de burtica. P plange de fapt mint se miorlaie doar cand ii e foame sau cand ii e somn. F rar plange. Aseara dupa baitza era tare vesel si la lovit sotul din greseala normal peste manuta bine nu rau dar el sa pus pe un plans cu niste lacrimi . Apoi nu ii mai intrai in gratii. A adormit si gata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...