Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dariana, esti numai si numai de apreciat! [flo] Important e ca ii dai LM indiferent cum. Programul cu muls te termina oricat de tare ai fi. Asa ca..numai apreciere pt tine!

 

Mess, daca se ineaca usor, o intorc pe-o parte si o bat usor pe spate, mai sus. Daca e mai "grav", o ridic si o bat pe spate si o tin putin asa. Daca nu isi revine o pun pe burtica pe genunchi si o bat usor pe spate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gata cu curatenia , am aspirat sters praful ,asa de suprafata , in we facem mai serios ca ma ajuta sotul , la tras patul etc ...

 

dariana nu te invinovati , stiu ca este frustrant sa ai laptic in sani si sa nu vrea sa suga , bine ca ai gasit solutia si pap laptele tau , e mai greu si de accea te admir pentru tenacitate si perseverenta....lasa toate trec ..important puiul sa fie bine..

 

oxana de accea m-am gandit si eu sa merg sa-mi fac rochie pentru ca la constitutia e care o am acum nu prea mereg nimc pe mine si sa stea decent..asa macar imi fac ceva ce sper sa ma avantajeze..

 

apropo de rontait sfarcul , cand o face il scot din gurita si rade scrofita cu gura pana la urechi..apoi incepe sa-mi povesteasca..nu o las pt ca ma doare..

 

mess si ilinca se ineaca , inca acum nu mai face asa de des , dar pana acum pentru ca laptele vine prea cu debit si ea nu apuca sa inghita tot se ineca , la fel se roseste si isi da capul pe spate , eu nu o ridic in picioare , cum o alptez doar din sezut capul ei este sub bratul meu si o ridicasa vreo 30 -45 de grade ca si cum ar sta in fundic si o frec pe spate , stai linistita ca nu pateste nimic..nu te speria..

 

bubulina hai ca poate intra si M pe fagasul normal cu somnicul..sa o tina narvul tot asa..

 

hei fetelor betty , bobita , delia t , teo ..unde sunteti ?

 

cum stau cu monti ...inca nu am putut adopta dieta la puseul asta m-a stors ilinca de puteri si a trebuit sa imi bag botul la paine nu am rezistat si la ceva dulce altfel cadeam de pe picioare , acum ca scapam de puseu sper....am sa incept constincios..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumesc de incurajari [pup] Voi sunteti niste dragute ca vedeti partea plina a paharului, eu acum , probabil si de la oboseala, o  vad pe cea goala! [bang]

 

Paula, puterea, cata o mai am, o iau din fiecare zambet al lui bebe...Apropo, pe al meu noaptea il apuca bunadispozitie...pe la 3 noaptea avem sesiune de zambete [:D] Ma topesc toata, acum incearca sa si "vorbeasca", e un dulce!

 

Mi-am dorit atat de mult acest copil, dupa pierderea lui David devenise singurul meu tel sa mai am un bebe...asa ca acum sunt in stare de orice pt el...Dar na, sunt om, ma mai plang si eu din cand in cand [pup] [:I]

 

Puiutii vostrii se uita peste cap???Al meu are tendinta asta, tot timpul e cu privirea aiurea, se plictiseste repede de ce e in fata lui si ii d ochii peste cap...mi-e teama sa nu ii afecteze vederea pe mai tarziu, ca parca uneori ii fug ochisorii! Stiu ca e normal pana la 6 luni, dar sunt curioasa daca toti fac asta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...