Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

am facut si mancare , tocanita de pipotele si mamaliguta si supica de salata pastai.., a mers repede tocanita am facut-o in oala sub presiune si se fierbe repede si tot trebuie sa stau sa tot amestec si sa-mi fie frica ca se prinde de fund..

 

mai ce liniste este pe aici ? a iesit soarele ? pe unde umblati ?

 

oare mony ce mai face ?

 

yvy ce faci draguta acum ai ajuns tu pe toaleta ? vorba ta tot raul spre bine face imunitate B [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

dariana [flo2] [grup]  stiu sentimentul si pentru mine ilinca este sufletul meu ..

 

de uitat peste cap [flirty] [flirty] [flirty]  da DAAAAAA..si ilinca se incoarda in cap si se iuta mai tot timpul peste cap , nu am ce-i face pot sa-i atarg atentia pentru putin timp cu ceva si apoi iar se uita asa..o las in pace banuiesc ca este iar o etapa din dezvoltarea ei..

 

si de fugit ochii si acum ii mai fug dar nu asa ca la inceput , cand o vad ca se uita crucis ii pun mana peste ochisori si automat isi regleaza privirea..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dariana eu te inteleg cu mulsul, e oribil si gata, obositor de mori. Verifica totusi limbuta, nu e normal sa nu suga un bebe. Eu vad ca asta ar fi problema lui saracutul, daca zici ca incearca dar se lasa pagubas dupa 3 min.

 

Olimp cata harnicie  [pk]

Azi praslea nu m-a slabit deloc, am vrut sa fac o ciorba dar n-am putut deloc. M-a vrut langa el sa povestim  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] intr-una spunea cate ceva si-mi scotea limbuta  [il]  [il]  [il]  [il]

 

Astazi mergem si noi sa dam avansul la sala pt nuntez  [pk] . Bine ca rezolvam si asta. Delia povestea saracuta ca a ramas o zi fara laptic pe baza de stres cu botezul Apoi eu nu vreau sa ma stresez, invat din patania ei si-l las pe iubit sa se ocupe. El ma intreaba ce si cum si eu ii dau ok-ul. Merg si pe meniu standard, nu-mi bat capul prea mult. Vreau sa ma dedic copilului si atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delia si suge in pozitia asta ? ce tare

 

eu cand ilinca afacut greva am pus-o efectiv pe mine sa munceasca si sa nu-i mai vina asa de tare laptele , efectiv pe spate ma puneam si pe ea pe mine si sugea prapadita ..dupa ce am scapat de greva a trecuit iar la obiceiurule ei..

 

cand ma gandesc prin cate am trecut , colici , crampe , greve , puseuri..ce mai suntem mari acum ne luptam cu balele..

 

apropo paula ziceai de corelatia balutelor cu dintisorii ..am intrebat-o pe mama la ce varsta mi-au iesit mie dintisorii si mi-a spus ca la 4 luni jumate mi-au iesit peimii dinti , posibil ca ilinca sa ma mosteneasca si sa fie mai precoce la dentitie..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delia , nu stiam de patania lui delia T , daca a scris mi-a scapat ..si sper ca acum e bine..

 

nici eu nu ma stresez cu meniul aleg cel de baza si gata , ce pana la urma importanat este ce se intampla la biserica ...ca apoi se merge la distractie este partea a doua..

 

o si ilinca povesteste dar eu o mai iau cu mine in bucatarie , o pun in scoica si o pun pe masa si de acolo povestim cat vrea ea , eu imi vad alaturi de mancare si ea ma vede si povestim , cand vad ca deja isi tot foieste caputul dintr-o parte in alta stiu ce ii este somnic si o pun in pat ii dau suzeta si adoarme singurica ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da se pare ca si eu am fost precoce..la acest capitol ,zicea mamaca si dintii definitivi mi-au iesit repede , am poza de la clasa intai si deja aveam dentitia din fata schimbata..

 

la altele am fost inapoiata rau..ciclul mi-a venit la 14 ani desi eram cat girafa de mare.. [batcap] [:-)))] [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...