Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

delia de aia am pus-o cu scoica pe masa ..sa fie langa botul mei , cu mainile taiam ce aveam de facut si cu fata o pupaceam si ma strambam la ea [alcool] [alcool] [alcool] [alcool] [bib] [soricel]

 

dar sunt niste jmechri...

 

ma bucur ca delia t ebine acum..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da am si scoica si scaun de masina , scoica e mai lunga si sta mai pe spate decat pe scaunul de masina ..scoica o tin acasa petru ca o mai pun si pe pat si sta comod se uita la televizor ,,o captiveaza imaginile colorate..

o lasi la tv? si a mea cand vede tv deschis nmai cu ochii in el ar sta, dar nu o las pt ca imaginile se schimba mult prea repede pana focalizezaz ea si iisi strica perceptia despre cum stau lucrurile (ma refer la miscarea imaginilor).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!!!

 

Am auzit ca va faceati griji pt noi...asa ca dau un raport scurt.

Suntem bine, avem 3 luni azi (multumim Olimp de urari si vi le intorc anticipat pt maine ) dar nu am ajuns la dr sa vedem exact unde suntem la cap greutate.

 

Denisa a fost racita  si am stat cu ochii pe Irina sa nu ia raceala. La noi e regula.: ziua nu suge deloc . Deci mulg in disperare. De multe ori imi da sangele prin pielea de la sfarc de la vidul format dar atata timp cat mai e lapte (mult/putin) prefer sa il primeasca pitica. Ah, ca mi-am amintit...azi mi-am varsat in sacosa tot laptele muls la birou... [batcap]

 

Cu somnul s-a mai linistit, are doua treziri pe noapte, dar e important sa doarma linistita. Daca doarme agitata eu nu pot dormi.

 

Cu altceva nu ne laudam..citesc cand si cum am timp.

Va pup pe toate si sanatate la bebici!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu treaba o fac cand el doarme, in somnul ala de peste zi. De 2 zile am curajul sa ies cu el la plimbare treaz.

 

Ele, sper sa nu ia Irina raceala. Denisa cum mai e acum? La multe lunite Irinucai!

 

Sa va povestesc ceva de Sebi (mie mi se pare dragut, posibil si ai vostri sa faca la fel) - dupa ce stranuta trage si un oftat lung, este f simpatic. Olimp, tu ziceai ca are Ilincuta tehnica de parturi, mai nou si Sebi a dezvoltat asa ceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxi i-a trecut acum raceala. Nu cred ca a fost virus. a uitat sotul sa o ia de la scoala intr-o zi si a stat la 6 grade 45 minute. [smulgpar]

 

Am cantarit pitcoloanta, pe Zelmerul meu care era blocat pe 5kile si il dadeam drept stricat. Are 5740 imbracata. Daca scad 200 grame are 5.500. Deci 2 kile de la nastere si in ultima luna 600 grame.

 

oare ne incadram la categoria musca?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...