Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

Neata, fetelor!

 

Ele, ce ma bucur ca ne-ai mai scris!! Sanatate Denisei! Mie mi se pare f buna greutatea Irinei.

 

Mess, sa stapaniti sanatosi si cu placere manduca!

 

Lylla, si eu o legan cand e agitata si se linisteste... Acum m-ai pus pe ganduri ca nu e bine...

 

Graphy, pari mai optimista. Ce minuni face el somnicul asta...

 

Yvy, asteptam vesti despre ziua sotului cu 2 copii :)))

 

TEO, tu ce mai faci?? Mai intra la o vorba mica!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Happy, daca a mers cu leganatul sa se linisteasca se prea poate ca la voi asta e de bine. La noi il lasa rece si nici nu am prea mai incercat dupa ce am citit din acea carte (putin atunci cand avea asa zisii colici dar tot fara vreun efect). Dupa cum spuneam, ne mai spun si bebeii ce e de bine doar ca noi nu stim sa ii ascultam de fiecare data:). Cu tot ochiul rosu si plin de urdori m-a intampinat cu zambete si rasete de dimineata si a continuat si dupa ce l-am chinuit cu pusul picaturilor. Doamne ce dulce e! Acum a tras pe dreapta.

Daca stie careva cum se pun picaturile m-ar ajuta in continuare. Eu i-am pus in coltul dinspre nas dar nu stiu daca e bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!

 

Oxy si Patrick face la fel cand este f obosit. Trage de 2 ori din bibe si incepe sa urle il calmez incerc iar pana la urma ii dau suzeta tace si doarme. 

Nici la noi nu merge cu leganat mai rau il enervez daca doar il tin in brate adoarme.

Ele ma bucur ca ne-ai scris. Si mie mi se pare ca Irina a luat f bine in greutate. Felicitari. Multa sanatate Denisei.

Dariana esti o super mama ca si restul fetelor care se mulg nici nu vreau sa imi inchipui ce obosite puteti fi.

Bobitza am vazut pozele cu Rebe  [il]  [il] . Este o scumpete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...