Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

da maria ai ce astepta nu gluma

 

apropo a inceput sa va cada parul ? mie da in modul in care imi cadea si inainte de sarcina , avand in vedere ca in timpul sarcinii nu imi pica aproape de loc..sunt curioasa cum va fi mai incolo..

 

daca scap de puseul de 3 luni si nu raman cheala e bine.. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Olimp asa e, B imi cam trage clapa la somn ziua si vad ca a inceput si noaptea; sintem asa de joia trecuta, sper ca maine se potoleste ca facem saptamana si gata puseul (teoretic). Mi-ai adus aminte sa-mi fac si eu nistea ceai din ala scarbos [vom] ca parca ma cam lasa sanii...

 

Oxy seara dupa ce vine al meu e fiecare cu copilul lui  [:-)))] Si cum B nu mai doarme n-am avut sanse, sunt nespalata pe cap de-o saptamana, cred ca las dara in urma pe unde merg.... [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp si eu am chelit la L pe cand avea ea vreo 4 luni, deci tot du[pa renumitul puseu, dar a crescut la loc apoi!

 

Fetelor de cand cu puseul asta, adica de vreo saptamana B regurgiteaza in jet ceva de speriat, se uda pana la piele si el si eu incat trebuie musai sa ne schimbam amandoi  [ups] si mai da si pe alaturi, pe gresie/parchet, face balti pe jos [fri] 

Azi chiar am facut proba suptului ca ma gandeam ca nu-i mai ramane nmk in stomac de la cat laptic varsa si d-aia ma suge el la o ora jumate-doua, chiar ma pusese pe ganduri sa-i fac o eco abdominala!

Ei, ce credeti?! A supt 15 minute (inutil sa spun ca sanii mei parca s-au lasat de tot, nu-i mai simt plini niciodata si mi-era ca nici nu mai produc) si nici n-am apucat sa ajung cu el la cantar ca m-a facut bleasca de lapte [bang]  M-am necajit, dar am zis oricum sa-l cantaresc si sa vedeti cat a mancat haplea, avea 160ml fara sa-i mai socotesc si pe cei dati afara!  [fal] 

Deci cred ca sunt dati cand baga 200ml si atunci ne umple de lapte si pe haine si pe jos!  [ups]

Merg sa-l schimb ca si el e leoarca!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yvy eu am noroc a mea nu vomeaza deloc , mai regurgiteaza asa in coltul gurii cate ptin , siunt zile cand nici regurgitari nu are ...

 

dar B. chear ca e haplea ..iar tu...sa-ti traisca laptaria [vaca] [vaca] [vaca]  esti si tu de rasa ? [:-)))]

 

baga niste ceai , nici eu nu-i mai simt plini de 3 zile de cand suntem la puseu..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Olimp m-am relaxat cu ceaiul ca vad ca sunt rasa buna! [vaca]  [vaca]   [:-)))]  [:-)))]  

Si oricum am zis ca am baut la L tone de ceai incat acum nu-i mai suport nici mirosul, dar ziceam si eu ca daca trebuie ma sacrific pentru posteritate! 

 

Mai teama imi era sa nu fi luat crocobaurul de la L ca ea s-a manifestat de sambata si tot gramada pe el sta sa-l pupe, ii baga suzetele in gurita si tot cam de pe atunci el varsa in jet si face si kk moale si muuult, se umple pana la ceafa, zilnic il bag cu totul  in vanita de cel putin 2 ori ca e jaleee! Mi-a cam dardait fundul sa nu ia si el!  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxy am citit ca SMS e cel mai frecvent intre 2-8 luni, maxim pana la un an, daca de asta iti era teama ca practic doar asta e riscul!

 

Paula, Mony, Stefania, Dedicut ce mai fac puii bolnaviori?

 

Ele de ce nu mai intri? Si eu te astept!  [flo2]

 

Ma duc sa intind una din masinile de spalat cu tona de lenjerii pishate de L azi-noapte!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...