Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Lylla, cred ca pui corect. Si eu asa stiu. Pt ca acolo e glanda lacrimala.

 

Bubu, se mai intampla si la noi. Iese un fel de zer asa, nu?!

 

Cu zilele saptamanii nu sunt dezorientata in schimb cu data din calendar da. Mereu trebuie sa ma gandesc la o data anterioara in care am facut nush ce si sa calculez de acolo...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata mamici  [flor]

 

Elena ma bucur enorm ca ne-ai dat de veste si multa sanatate pe mai departe  [cupisi]

Laura, vezi ca si al meu face la fel, se enerveaza la san si ma impinge, ma bate etc. Si una din cauze la noi, au fost aftele, erau bine ascunse in cerul gurii pe gingii, nu stiam ca-s afte. Sa verifici. O alta cauze e cand il doare burtica si vrea sa fac part sau caca.

Yvy inca la wc? sanatate multa si sa treaca repede

Oxigen si eu incurc zilele saptamanii  [viki]

Lilya noi ne linistim la leganat si mai stiu de la pediatrii din ungarioa ca-i ajuta la psihic pe copii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor!

Delia, ati scapat de afte? La Stefan s-au mai micsorat, erau maricele, acum sunt mai mici, 1-2 mm diametru...nu stiu cat timp sa ii mai dau cu glicerina cu nistatin...

Sambata avem botezaul si de cateva zile am o alergie, nu stiu la ce, nu am problema asta in general...a inceput cu mancarimi pe bratul stang, pe dreptul mai putin, acum vad ca trece si la spate si burta...dar faza cea mai tare e ca imi face iar figuri maseaua, nu ma doare dar e umflata si se vede...iau paracatamol si pun batista congelata. Pediatra imi zisese sa iau augmentin daca e nevoie, si clar ca e...Am amanat sa merg la stomatolog pana dupa botez...am tot zis ca nu ma stresez cu botezul si ma bucur de el si nu am apucat sa fac ordine, mai aveam chestii de aruncat, sa fac curat peste tot...nu stiu cand/cum voi face...bb a fost agitat ieri, mai mult ca sigur i-am transmis starea mea din cauza maselei si a alergiei...Ba in plus, acum nu imi mai place cum ii vin lui bb hainutele pt botez...eu imi luasem un blazer subtire din tricot, l-am spalat, a iesit roz din el, desi el e bleumarin (am spalat cu apa calduta si f putin detergent lichid) si mi se pare ca are zone de decolorare...so, habar nu am ce imi pun pe deasupra...Ar trebui sa imi torn niste henna in cap, macar asta sa fac...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...