Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata !

Am citi pe sarite ca ,ma cearta Irini ca nu vb cu ea  [:-)))] de azi Maria sta in fund intre perne ca nu ma mai inteleg cu ea vrea numai asa sa stea azi noapte am gasit o jos din relax  [batcap] ca de 1 saptamana doarme in relax din cauza refluxului si azi am sunat pediatru sa il intreb ce fac cu ea ca se ridica singura se forteaza sa se ridice si pe urma vomita cinteva intreba daca e posibil sa vomite si dupa 2 ore dupa masa da si  la noi Maria face asa ...pt nasuc eu folosesc batista bebelusului ca Irini e o mucioasa 

 

va puicimi si mai incerc sa citesc ce pot din urma 

Amalia si Patrick face la fel se impinge in picioare isi ridica capul fundul se impinge in manute asta inseamna ca ar trebuii sa il pun si eu? Bine nu in fund neaparatrezemat de perne? Si el da un pic afara dupa ce papa pt ca se agita prea rau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxigen, asa o sa zic...ca e el pestrit...nu se vede asa rau...o sa fac o poza, dar sa vad cu ce, ca am o problema la cititorul de carduri si nu ma descarca poze.

Ama, habar n-am, io am zis pana acum ca nu-s stresata...ori sunt inconstienta...dar mi-am impus sa le iau usor pe toate...oricum, alergia e de vreo saptamana, a inceput usor si s-a extins...atunci nu eram cu maseaua si altele...nici nu stiu ce sa elimin din alimentatie ca sa vad care e problema...Pentru copii poti lua niste baloane sau sa printezi foi de colorat de pe net si sa le dai culori.

Stefan nu isi ridica asa capul, cred ca ar mai trebui sa il pun pe burtica...la inceput se punea singur, acum nu mai vrea...Isi tine caputzul, dar dupa cateva secunde, se balabane si se sprijina pe mine. Se trage de bluzite sau pantaloni, mai apuca jucarii, dar nu imi dau seama daca o face constient sau se nimereste...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Va citesc, dar sunt varza! Azi-noapte B a dormit de la 9 seara la 5 dimneata, iar eu mi-am petrecut noaptea mai mult pe wc [bang]

 

Efectiv asa ceva n-am patit in viata mea, de dimineata imi venea sa plang de ce stare nasoala am, sunt slabita si obosita si mi-e o foamee, plus ca am facut si putina febra, dar mi-e teama ca m-am cam deshidratat, tot ce beau decartez in secunda 2 la wc [q] si ma tem pentru laptic!

Nu mai zic ca parca acum a inceput sa-i bolboroseasca si lui B burtica dupa alaptat sper sa nu-i dau ceva ca ma duc pe campii... [bang]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o lasi la tv? si a mea cand vede tv deschis nmai cu ochii in el ar sta, dar nu o las pt ca imaginile se schimba mult prea repede pana focalizezaz ea si iisi strica perceptia despre cum stau lucrurile (ma refer la miscarea imaginilor).

E postul duck tv care e special pentru bebei, fara lumini puternice care se schimba brusc, cu muzica potrivita. E educativ. Si eu o mai las la tv, dar nu e fan.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amalia, pupam fetele mari! [il]  [flo2]

Am bagat de seama ca Leti nu e asa de "perspicaca" ca frate-su, probabil ca e mai grasuna. Dar ieri am avut si noi o zi plina, a ras prima data in hohote si a inceput sa-si observe mainile, se uita clar la ele. Cand o pun in leaganul electric, daca nu vrea sa stea, se arcuieste toata de zici ca acus se ridica si se da jos de acolo. :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, risti sa te apuce vreo criza chiar in ziua botezului, de ce nu rezolvi pana atunci, ca-ti tihneasca si tie? Eu m-as duce la dentist. A, am luat si eu Augmentin pt otita .

 

Oxi , ieri am mers 10 km in ritm alert pe afara cu căruţul, ti-am zis ca am un pedometru. Kisellef, aviatorilor, herastrau, pe acolo. La intoarcere am sârbătorit cu 2cupe de inghtata la o super îngheţatarie din p-ta victoriei. Deci, asa nu. Dar functioneaza, sa stii. Cardio, vreau sa zic. Am scazut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...