Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

Mocanita, pe unde esti? Cum merge banda? Azi fac si eu 6 sapt de la nastere si am in plan sa ma apuc de ceva usor.

 

Eu inca mai am putine lohii, folosesc protej-slip, dar mai e putin rozaliu cateodata [batcap]  [batcap]

Dada, chiar vroiam sa intreb ca si eu mi-am amintit ieri [:D]

Eu profit de timpul de afara si inca mai fac ture cu caruciorul. Dar cand vine frigul, vreau sa ma apuc de banda.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alex, Rodica, n-am stiut ca au facut afte bebeii, din pacate n-am reusit sa recuperez 100%. Nu le trece de la glicerina cu nistatin? Off mititeii!

 

Alex, clorocalcin e bun pentru alergii, nu stiu daca se permite in sarcina. Daca zici ca ai patit ce ai patit cu blazerul, sa nu ti se traga de acolo alergia. Am vazut o data la stiri ca folosesc astia tot felul de prostii la haine/jucarii/incaltaminte. Poate esti alergica la vreun compus chimic folosit la vopsit...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amalia si Patrick face la fel se impinge in picioare isi ridica capul fundul se impinge in manute asta inseamna ca ar trebuii sa il pun si eu? Bine nu in fund neaparatrezemat de perne? Si el da un pic afara dupa ce papa pt ca se agita prea rau.

Dana eu zic sa vb pediatrul. fetitele Amaliei sunt mai mari k Patrik.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Facem la Mc Moni's, sala Marin Preda.

Am fost aseara si am vazut-o aranjata pt 50 de pers.

Arata ff bine, aerisita si cu bun gust.

Data trecuta nu era aranjata si nu mi-a placut.

Dar cu huse, flori , etc arata impecabil.

Sunt f bucuroasa ca am gasit-o libera la data dorita.

E mare lucru ca se preteaza de la 40-80 de pers si platim la nr de meniuri consumate ( nu am mai gasit asta in alta parte)

Nici eu nu vreau ursitoare...

Voi cu ce fotograf colaborati?

 

 

Alex, multa sanatate draguta!!!:*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita, pai cred ca acum e mai riscant sa merg la stoma...ca sambata e botezul...daca zgarma ala acolo, atunci o sa ma si doara...parca se retrage, pot pune maseaua de sus peste cea cu problema de jos...

Ma interesez de clorocalcin...

Nu e de la blazer, incepuse dinainte...

 

Nu-s stresata, botezul e restrans, doar cu oamenii pe care vrem sa ii vedem in ziua aia...ma bucur ca am luat boluri personalizate pt copiii invitati...de la unii am primit hainute, altii se serbeaza...imi plac marturiile, mici iconite cu rama de ceramica, refac decoratiunea sticlutei de mir ca nu imi placea...imi place tortul ales, lumanarea...la bebitza scartaie treaba, ca vroiam sa ii pun bandana la gat dar nu potriveste cu pulovarasul (de lana, clasic)...deci nu-s motive serioase de suparare, de fapt...

Nu stiu daca Stefan isi roade degetele si pumnii ca tine de varsta sau e de la afte...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bobitza spor la treaba, multa energie iti trebuie pt cate faci  [flo2]

Multumesc!

Sa stii ca parca simt uneori ca nu-mi ajunge ziua sa fac cate as vrea dar asta e... Le iau cum pot.E greu fara niciun ajutor dar ce sa fac?!

Cred ca toate suntem in aceasta situatie...

Ce sa mai zic de fetele cu 2,3 pui?!

Ele sunt chiar eroine in opinia mea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobita bafta cu botezul

Mocanita TARE DULCICA E CHINEZOAICA TA! [il]

 Alex cum s-au strans toate. ..Nu sta cu maseaua sa nu risti vreo infectie ca e periculos. F bine ca nu te strezezi cu botezul

ca asa e calm si copilul. [flo2]

 

Noi ma venit de la Dr, are 6 kg fata mea si o problema pe care nu stiu cum sa o iau....m-am intors pamantie de acolo.

Dr era f f stresata si tot vb la tel cu casa de asigurari nu stiu ce probleme si in acelasi timp vb si cu mine. Ca fat divers i-am zis ca isi trage capul sprea dreapta mai tare si o culc pe stanga sa o fortez si mi-a zis  ca .."Nu e bine ca trace capul spre dreapta"...apoi iar a vb la tel [batcap] ...si intr-o pauza de tel ma intreaba daca am fost la CONSULT NEUROLOGIC!?!?!?!? nu am fost ... ca la final sa imi zica ca imi da trimitere sa ii faca masaj la gat ca degeaba zic parintii ca fac ca ei nu apasa cum trebuie ...trebuie masaj viguros.

 

Am plecat verde de acolo.. nu am putut sa vb cu dr-ita ca urla biata Medeea si nu o puteam calma ..eu eram incremenita. Cae e faza cu neurologia??!!??

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...