Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

yvy, multa sanatate inca o data

 

paula, nu merge un nospa pt crampe? Si ala ajuta, dar nu stiu dc avem voie cat alaptam. Si espumisan ajuta la eliminarea gazelor

 

mocanita, teoria cu alimentatia o stiu, am slabit 12 kg mancand sanatos si facand sport. Problema e ca dupa am inceput sa mananc prost si mai faceam doar sport. Nu e ok asa pt ca tot te ingrasi. Am fost slaba ca ma lasam convinsa de al meu sa mananc tot felul de prostii, ma lasam convinsa la servici sa mananc de pe ici, colo si toate acestea s-au depus. Macar stiu unde am gresit si voi remedia. O sa ma axez ca Ama pe multe salate, mai ales ca imi plac la nebunie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Yvy draga mea tare as face schimb cu tine crede-ma..eu inca sunt cu sange in partea din spae.. nici de asta nu am mai apucat sa intreb de un tratament care sa nu afecteze alaptarea ca proctoglyvenolul nu face nimic..alaltaieri iar am facut cu sange (scuze fetele de detalii) dar deja ajung cu nervii. Mi-e groaza cand merg la baie. Nu sunt mare fana mers la o mie e dr si la ala care sa ma caute la  popou chiar as prefera sa nu merg dar daca e musai... E f f nasol.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana m-am calmat daca ziceti ca sunt multi copilasi care trag pe o parte. Asa stiam si eu ca nu e o prob mare sa o fortez pe partea cealalta. E drept ca nu am insista cu pususl pe burta dar  facem si aia.

Nu a pus mult in greutate luna asta . a pus numai 600 gr [batcap]  pana la sf lunii probabil ca mia pune vreo 100-150 zicea ea. Ma obisnuisem cu ea Fat Frumos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da nush fiecare cu parerea lui. Eu stiu ca la 6 luni trebuie sa stea singur in fundulet nesustinut asta e ceea ce spun medicii. De la 4 luni il pun in caruciorul sport logic nu il ridic doar ca ala este o idee mai ridicat dar tot la orizontala sta. Eu o sa il pun chiar si in premergator am auzit si eu diverse ca i se stramba picioarele.... din puncul meu de vedere sunt niste prostii pur si simplu sare peste etapa mers de-a busilea dar nici aia nu e garantata ( ma refer daca o va face eu cand am fost mica am luat-o direct in picioare)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, nu risc sa merg la dr azi sau maine ca mi-e ca mi se duce tot cheful de botez...banuiesc ca am si puroi acolo, nu stiu, din moment ce e umflata gingia...si cred ca nu intervine pana nu incep antibtiocul si nu se desumfla un pic...parca asa imi amintesc ca se proceda...nici nu am un stomatolog, cred ca voi merge la Medlife...am un cabinet f aproape de mine dar mi-e frica sa nu iau ceva de pe acolo, prefer sa merg intr-o clinica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...