Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutari si de la Ms.

Noi t0t cu muci si cu tuse, si acum Raul e deja la a 2a raceala, e infundat ca naiba.

Dar nu el e pb, ca el ia medicamentele, bietul.

Cu Luca nu stiu ce sa fac. Ce ii dau pe gura ori le impinge cu limba afara, ori le vomita. De ieri i-am pus supozitor cu nurofen. Nu va zic ca pt 1/2 supozitor am stricat 2. Pt ca, cum il bagam cum il cacacea [batcap] . Sunt de-a dreptul disperata. Daca se mai raceste inca de 2 ori Luca, il retrag pe Raul de la gradi macar 2 luni, pana mai creste si incepem diversificarea, poate accepta oral siropurile.

 

Yvy si pt mine e dorinta vietii sa ma spal pe cap. Si pe corp, ma spal la chiuveta, pe bucati. Si al fel, fiecare suntem cu copilul nostru...de abia astept sa mai facem si schimb de copii, mi-e dor sa dorm cu Raul, sa ne tinem in brate [grup] . Luca stie doar una si buna [alap] .

 

Si eu sunt satula de dat afara laptele, dar asa si Luca, da o tona afara, dar si mananca f mult, ca altfel nu punea atata pe el.

 

Luca are un program de rahat : se trezeste la 10, pana atunci eu strang din casa, dimineata e dezastru, apoi nu mai doarme decat pe la 4, 5 , pana la 7 si apoi se culca la 23, 24. Cand doarme el , mai stau cu Raul. Efectiv nu am timp de nimic

 

Cu ce sampon va spalati pe cap?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yvy si ilinca azi mi-a tras la fecare masa cate un kk de toata fumusetea , acum am venit de la chiuveta cu ea era kk-ita de la prunita pana pe sale [batcap] ..dar nu e moale are consitenta de samntana slaba...la cat a bagat in ea nici de mirare..

 

si apropo de ceai , nici mie nu-mi prea place dar acum in puseu..il beau sa trecem cu bine..

 

paula vai de cozonacul tau cu amnadoi bolnaviori , dar cum ai zis tu Raul..e maricel si altfel accepta tratamenul dar Lucuta mititelul..multa sanatate sa scapati o data ..

 

dedicut , mony , stefania ce fac copiii..?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe cap eu ma spal de ani de zile cu H&S ..cel mov deschis..ala imi place , dar vad ca hormoneala din sarcina mi-a prins bine , inainte de a fi gravida mai aveam probleme cu matreata asa pe anumite zone , la ceafa si perciuni , in sarcina a disparut cu totul sa nu mai spun ca si parul nu se ungea asa de tare , acum iar si-a reluat obiceiurile nefaste , iar am matreata acolo ..si se unge repede..

 

sa nu mai spun ca in sarcina am prins caldurile infernale si eram transpirata si tot nu se ungea parul ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Paula, sanatate multa la amandoi picii! Eu ma spal cu Dove, ala de are si balzam in el.

 

Oxigen, merci, de pe net ma inspir, dar mai am si idei proprii. Sunt si eu o fire artistica.

 

Yvy, Olimp, ce laptarii de rasa! Ptiu, ptiu! Eu nu iau nimic de lactatie, dar Letitia suge 5 min si gata. Ea papa mai des, a inceput noaptea sa manance si de 3 ori. Oare nu se satura. Eu lapte am doar ca ea suge putin, se satura pe moment. Oare are stomacelul mai micut? Ea mereu a mancat putin si in maternitate nu au ghiftuit-o cu LP ca nu i-am lasat eu, a facut foamea pana mi-a venit mie laptele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...