Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

Yvy [:D]

 

A fost mama la tara si o vecina are bebe de 3 luni si il poarta de manute prin casa, zice ca asa-i place.  [batcap]  Am vazut pe cineva care prajea parjoale pentru craciun si i-a  indesat una in mana la bebe de vreo 6 luni, sugea din ea cu pofta bebe si i se prelingea uleiul ala pe degetele  [batcap] , dar na, fiecare isi creste copilul cum considera.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Paula exact nu spun ca nu trebuie sa cautam informatii dar eu ma uit la mine....mie mi-au inceput diversificarea la 2 luni jum  [fal]  pt ca eram in spital si acolo asa mi-au dat iar la 3 luni jum ma pus asa pe perne si nu am nici o problema. Stiu ca vremurile sau schimbat dar nu cred ca si copiii. Dar normal fiecare decide. De ex sotul nu este de acord cu premergatorul si automat trebuie sa tin cont si de parerea lui. 

 e clar ca suntem f influentate de trecutul nostru. Si mie mi-au inceput diversificarea la 3 luni si eram un prematur nascut la 34 de sapt. Cu legatura sau fara, eu sunt f sensibila la stomac. Imediat mi se face rau, imediat vomit, fac indigestii si tot tacamul. Asa ca eu am zis ca nu vreau sa incep diversificare inainte de termen sub nicio forma

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaa!!! Ia sa ma supar si eu pe Yvy ca pe mine nu m-a bagat in seama cu orezul si zeama sa! Gata, mi-a trecut! :))) Yvy, ma bucur ca esti pe drumul cel bun. L cum mai e?

 

Nici eu nu voi folosi scule de mers. Au naturelle, ca sa zic asa :) Plus ca e fata si nu vreau sa ii treaca trenul printre picioare [flirty]

 

De dormit dormim pe spate. Inca din primele zile. Rar am pus-o pe o parte la inceput. Si pe burtica o mai pun acum extrem de rar cand o forfoteste burtica dar e f adormita. In stare de veghe face gimnastica. Ah, si asta numai ziua

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mocanita ms si eu as vrea sa il vad mergand de-a busilea.

Problema la mine e ce fac cu scarile  [batcap] . Fetele care stati la casa cum procedati? Ar cam trebuii sa ma gandesc la variante. Am vazut ca exista niste protectii pt scari. A folosit cineva sunt bune?

Patrick nu mai doarme de mult cu prosopel pt ca il puneam si se intoarcea pe spate asa ca era degeaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...