Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua si de la noi

 

Ne-am trezit la 11  [soricel]

Am pus de ciorba, e pe foc, fierbe. Am facut cum a zis Olimp, urcat prunc pe masa, mama ce discutii am avut....Stefania din alea de care am zis ca nu fac  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] ggggg si bla si etc  [pk] , dar ciorba e pe foc, misiune indeplinita. Acu a adormit la mine in brate.  [pk]

Ma duc sa citesc din spate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost prima data singura in oras, bebe a ramas cu tati, 2 ore si s-au descurcat  [pk] Mi-am gasit rochia de "mireasa" sunt incantata. Am plecat dupa pantofi si am gasit rochie  [batcap] , pantofi n-am gasit.

 

Yvy e greu cu enterocolita. Pe mine cand m-a prins am fost in oras, la socrii, nu vreti sa stiti unde m-am usurat, in fata primariei intre brazi. Nu stiam ce e, era intuneric bezna si singurii pomi. A fost cumplit, o sapt m-a tinut  [alcool] Se recomanda biscuiti sarati.

 

Si noi ne uitam la Duck TV

 

Oxana cu glicerina cu nistatin trece, dar nu le-am vazut la timp, aftele, ca el le-a facut in cerul gurii.... [alcool]

 

Mocanita, ce buburuza minunata ai  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DeliaR pai e frumos, dormi si mult, faci si ciorba si eu nici rufele nu le-am intins?

 

Diana pupici Medeei dragalase si mamicii panicate :))

 

Olimp ati terminat puseul, e fetita cuminte foc Ilincutza

 

Oxigen tu te ingrijorezi dinainte pt tot ca si mine :)) cand o sa faci interviurile pt bona te pot ajuta cu niste intrebari mai smechere ca sa iti dai seama de caracterul persoanei :PP

 

Ama, ce tari pozele cu Eva cu manutza, cum o da ea la pupat. Eu inca nu am scos-o afara azi pe T, dupa masa urmatoare iesim la soare. Si aici bate vantul rau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dada Maeve, de acord! Si ca sa vedeti ca nu sunt subiectiva... cand am comandat de la George, am zis ca sunt sub next la calitate, iar f&f sunt sub george. Acum m&sp mi se pare peste next, dar recunosc ca astea de la next is mai dragute. 

Cand va mai creste Leti, o sa-i iau de la next hainutele de parada, dar la lenjerii o sa raman pe m&sp. Materialul este extraordinar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...