Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maeve sa folositi sanatoase hainutele  [pk]

 

Alex eu cred ca pumnii sunt de la afte, si L si le baga cand il mananca, in rest nu 

 

Diana si Lori e cu capul pe dreapta si nu cred sa aibe ceva, sincer. Eu cred ca doctorita are o problema. Si da, sunt de aceeasi parere cu ea, trebuie masaj de specialitate, ca se face cum trebuie. De aia am apelat si eu. Ce bine stati la greutate, felicitari.

 

Bobitza ce domnisorica ai  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lylla pai de 5 ani eu tot cumpar si am incercat tot ce mi-am permis din UK, adica magazinele pt mase: marks and spencer, mothercare, pull and bear, promod etc. Deci stiu ce vand.

 

Pt sot cumpar costume, camasi si pulovere numai de la marks, lenjeria toata pt noi, sosete, geci, tricouri, pantofi pt mine (ca port jumatate de nr si aici rar gasesc sa imi vina perfect) si de toate pt copii.

 

De jucarii nu mai zic.

 

In general urmaresc reducerile, deja am luat totul pt vara de la mothercare ca au fost reduceri mari (eu iau de pe un sezon pe altul ca sa ies cat mai ieftin) si incaltaminte de pe amazon de obicei pt alise. Ca n-or purta fetele colectia noua nu prea imi pasa din moment ce am luat produse faine la preturi mici.

 

Bine, eu sunt obsedata de cumparaturi online fiindca tot de acolo imi iau produsele de curatenie pt casa, de aici cumpar alimente si cam atat.

 

Asa ca daca te intereseaza ceva anume, cu placere te sfatuiesc. (De ex body iau doar de la marks, sunt cele mai bune in opinia mea)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura sta L sa-i dau in gurita, deschide gurita singur, ii place ca-l scarpin. Eu am intarziat o zi sa-i dau pe considerentul ca e amar tare si n-o sa-i placa. Da de unde, e fericit saracutul cand ii dau.

 

Eu mi-am dat seama singura de afte, n-am mers la dr. Si ea m-a prevenit ca o sa faca bebe, deci eram in garda, plus discutiile de aici, de la fete.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...