Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 9)


Recommended Posts

happy_ama

 

te rog rapunde-mi la mail sau mesaj privat! ti-am trimis nenumarate mesaje. Am nevoie de datele tale pt concursul Dero, ai castigat ca fiind unul din primii 5 membri activi pe DC (nume/preume,adresa/cod postal, nr telefon,adresa mail). Risti sa pierzi premiul daca nu raspunzi repede!!

Ce am castigat? Ma intelegeti ca nu imi vine sa dau asa usor datele personale...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

[:)] Te inteleg, dar ai castigat la concursul DERO e aici http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/147489-concurs-dero-hainute-parfumate-si-improspatate/  A fost o extragere a 5 participanti si inca 5 membri au fost alesi pe baza activitatii lor pe desprecopii - ai fost printre acestia. Doar de la tine mai astept datele.

 

P.S. premiul consta in 5 pungi de 2Kg de Dero 2 in 1 Prospetime Pura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, si eu recomand metoda Dianei! Am o amica ce incearca sa repare si sa invete pe bb sa adoarma in patut, nu in brate si sa stea in carucior, nu in brate...se poate!

 

Am retinut ceva:"...puiului nu-i place suzeta decat cand ii e tare foame si incercam sa-l aducem cat mai aproape de ora mesei"...De ce sa ii impui orar? Eu il alaptez la cerere si merge cam pe orarul din maternitate, uneori un pic mai des. Ii dau suzeta doar cand plange si suntem afara, la dr., in magazin si nu il pot pune la san imediat, niciodata inainte de masa.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura pana nu uit : Arati f f f f bine! S-a retras burtica si tu arti superb!

Olimp musai sa rezistam! Pe metereze deja m-am inarmat cu spirulina si ceva pastile de la plafar pt lasctatie. Eu inca beau f f putina apa sper sa ajung macar la 2 L. in perioada cu puseul Parintii mei sunt de vina! Am zis ca nu beau apa destul si au declarat si ei cat beau..Mama doar daca e cald si tata nu stie daca bea jumate de litru de apa pe zi [batcap] [batcap] [batcap] [batcap] .

Soara-mea bea in schimb 3 L..pt toata familia [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

uite aici au fost anuntati si castigatorii http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/147489-concurs-dero-hainute-parfumate-si-improspatate/page-7

 Imi poti trimite datele pe mail, personal: andraf@desprecopii.com  ... e pacat de premiu... (nume, adresa si nr telefon)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite aici au fost anuntati si castigatorii http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/147489-concurs-dero-hainute-parfumate-si-improspatate/page-7

Imi poti trimite datele pe mail, personal: andraf@desprecopii.com ... e pacat de premiu... (nume, adresa si nr telefon)

Multumesc frumos. Se poate sa il cedez? As vrea sa fac asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor doarme fata mea de ma sperie ...s-a trezit la 8 dimineata la 9 dormea , la 11 papat si somn panala 15 30 acum iar doarme ..azi astat treaza 3 ore de dimineata ..e normal sa isi schimbe asa de radical comportamentul ?

 

poate ar trebui sa-i iau temperatura ? ..i-am luat-o are 37,3 rectal...

 

apropo am citit cu temperaturile la bebelusi cica se considera febra de la 38 in sus , dar daca e intre 27 si 38 ce este de facut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...