Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei de noiembrie-decembrie 2013(18)!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu am păpat pâine prajita cu unt si un praf de sare. Am zis sa pap ceva simplu, poate dorm si eu culcata, nu in sezut. Arsurile astea...mai fac un ceai de digestie ușoară si gata.

O sa ma uit si după cartea respectiva. Eu am păstrat caietelul Alexiei de când o diversificam si Dna Dr. Îmi dicta ca la școala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))]  Simona....nu pun mana pe nimic pana la 35 saptamani....stabilim o zi si dam start amandoua o data

Clar! Vb saptamana viitoare ca sa nu uitam pana peste 2 saptamani, nu stiu tu dar eu uit si de ce ma duc in bucatarie, de exemplu  [batcap]

 

Simona, stai pe lângă București? Eu stau pe lângă Snagov, deși acum, fiind așa burtoasa, rămân mai mult in București.

Nuuu, am stat in Bucuresti dar de cativa ani suntem in Irlanda la iarba verde si ploaie multa [:)]  

Cred ca trebuia sa intreb si eu inainte sa iau Pampers, ai dreptate cu burtica si mai ales ca o sa fie baietel cred ca o sa fie maricel. Eu ii iau si pe aia la spital si ii dau unei mamici cu un bebe mai mic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Wow ce activitate pe forum in ultimile zile :) Recunosc, iar am ramas in urma cu cititul :) 

 

Vin si eu cu vesti. La eco morfo trim 3 bebelina are 2,1kg. Estimativ, la nastere v-a avea 3,2 kg. Calcifierea e in continuare acolo dar nu mai deranjeaza pe nimeni. In rest, totul bine :)

 

Mai am 7 zile de munca si gata, stau si eu acasa. In we asta sper sa facem si noi mai multe cumparaturi. Eventual la baby expo. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

super flower! sa fie sanatoasa fetita!

abia cum am reusit sa intru pe net. am fost pe la birou, asa, de sanchi, dar m-a epuizat efectiv.

si eu ma intrebam ce nr sa iau de pampers. 1 sau incep direct cu 2 ? (e baietel si cred ca destul de maricel).

la baby expo nu cred ca jung. Poate la ala din nov, ca e chiar in buza nasterii. dar astept dela cele care se duc sa ne spuna dac chiar e ceva wow pe acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ti-a trecut cu no=spa? eu stiam ca desi e durere d spate in cazul tau d ex te ajuta...oricum nu ai altceva c sa iei d durere mai inofensiv...

 

 

Nu am luat nici un medicament, nu am vorbit nici macar cu doctorul, ma gandesc sa mai stau vreo 2 zile sau pana luni sa vad ce se mai intampla. Luni trebuie sa scot analizele care le-am facut si sa-l sun pe ginecolog sa-i transmit rezultatele. Daca persista durerea de spate o sa io comunic doctorului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...