Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei de noiembrie-decembrie 2013(18)!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, fetelor!

 

Mihaela....tin pumnii la control! Sa vii cu vesti bune!

 

Sanatate fetelor racite!...din pacate asta e exact perioada virozelor

Si eu sunt infundata rau pe nas de vreo 2 zile...azi mai accentuat putin...sper sa nu insemne nimic

 

Marie....cand poti...da-ne un semn ca tu si bebelusii sunteti bine!  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata gagici ! [flo2]

 

Si eu am control azi, sunt programata pe la 3, dar acum depinde cand ajung la ea si cand intru, ca se intra si in ordinea sosirii. Bafta si tie Mihaela, sa venim cu vesti bune,nu?

 

Sanatate maxima fetelor cu raceli si cu copilasi raciti.

 

Eu am dormit iar ca curul, ma scuzati. Sunt praf de oboseala, mi se inchid ochii. M-am culcat pe la 12.30 ca aseara a dormit sora mea cu cea mica la noi. Aia mica am reusit si am adormit-o pe la 22.30 ca nu vroia neam sa doarma, vroia sa se joace ca ii place la nana  [:)]   Am mai barfit cu sora-mea si sotul si ne-am culcat pana la urma. M-am dus de o mie de ori la baie si de pe la 3 am atipit pe bucati asa si am transpirat ca un scrof. La 7.30 a tipat barbatu-miu prin somn, avusese un cosmar. Noroc ca eram treaza altfel ii dadeam cu ceva in cap. [batcap]  Aia mica s-a trezit pe la 8 si un pic si am fugit repede la birou . Si acum nu mai pot de somn ... [|)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna burtici. 

 

nu am mai scris de cateva zile, insa v-am citit. saptamana asta a fost mai agitata pt mine deoarece azi e ziua mamei mele, face 50 de ani, iar tatal mau a vrut sa ii facem o surpriza, asa ca am umbalt sa rezolv o gramada de treburi. pt ca sotul meu lucreaza azi toata ziua, am fost ieri la tara la ai mei sa o sarbatorim pe mama. acum sunt din nou libera. azi facem 27 de saptamani, mai avem una si intram in trimestrul 3. trece vremea destul de repede, cel putin pana acum asa mi s-a parut. duminica chefuim din nou, mergem la un botez.

va pup 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cele care mergeti la control va asteptam cu vesti bune despre bebe.

Sanatate la cele racite;sa va treaca cat mai repede.

si eu am fost ieri la control dar nu s-a lasat pozata bebica...poate e prea inghesuita acuma acolo...la 33 sapt si 4 zile are 2495gr+/- 345gr..ce ziceti voi (nu e prea mare abaterea)?;))...sau prea mare la varsta asta? intr-o luna mai pune de numa..Medicul a zis ca e ok..nici prea mare; de mica nu mai vorbesc:D...dar cele cu experienta poate imi ziceti niste masuratori..:d

   O zi linistita sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna burtici. 

 

nu am mai scris de cateva zile, insa v-am citit. saptamana asta a fost mai agitata pt mine deoarece azi e ziua mamei mele, face 50 de ani, iar tatal mau a vrut sa ii facem o surpriza, asa ca am umbalt sa rezolv o gramada de treburi. pt ca sotul meu lucreaza azi toata ziua, am fost ieri la tara la ai mei sa o sarbatorim pe mama. acum sunt din nou libera. azi facem 27 de saptamani, mai avem una si intram in trimestrul 3. trece vremea destul de repede, cel putin pana acum asa mi s-a parut. duminica chefuim din nou, mergem la un botez.

va pup 

 

La multi ani si multa sanatate pt viitoarea bunica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc frumos pt urari burtici  [flo2]

 

aseara m-am pus la somn la 10, m-m trezit la 12 sa merg la baie, si apoi la 3 dimineata m-ma trezit cu o durere de burtica ca aveam vezica plina  si ma durea cand ma miscam, am avut si gaze.. dupa ce am fost la baie si le-am eliminat a fost mai ok, insa tot ma mai durea putin burtica. nu am mai patit pana acum asa ceva..voi ati patit de astea? o fii fost prea plina burta.. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...