Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei de noiembrie-decembrie 2013(18)!


Recommended Posts

Simo_22, si la mine e mai mica bebelusha cu 2 sapt. Dr. m-a asigurat ca totul e ok. din cate am inteles, e intradevar ovulatia. :)

multumesc pentru raspuns :* nu l-am vazut pe gine ingrijorat din cauza asta doar mf m-a pus un pic pe ganduri azi cand mi-a zis ca ar fi cantari prea putin si ca nu e bine ca am pus doar 2,5 kg de la inceputul sarcinii. ma gandesc ca daca era ceva de ingrijorat imi zicea gine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

E bun si pe piele.mai dimueaza senzatia de usturime si de mancarime. asa mai fac si eu cateodata cand vad alergiile si incep sa ma manance.

O sa incerc sa nu mai fiu asa prapastioasa. (aici am luat ce-a fost mai prost de la mama, cu ea seman asa). Oricum va multumesc ca va am alaturi si ma sustineti chiar daca uneori sunt exagerata. Si sotul imi mai spune stai linistita o sa fie bine cand incep sa o mai iau pe aratura.

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am gasit ofertele care vor fi la Baby Expo

http://www.babyexpo.ro/b/downloads/catalogul_de_reduceri_BABY_EXPO_40.pdf

 

 

Vad ca au reducere la pompa pt san de la Philips Avent, insa nu precizeaza pretul. Eram chiar curioasa, pt ca am inteles ca preturile difera destul de mult si aceasta este pompa despre care am auzit ca ar fi cea mai buna.

Dar nu cred ca se justifica drumul de la Craiova ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Cumintzica - eu am patut de voiaj Bertoni si am fost multumita de el, il voi folosi si acum (sper ca e ok...trebuie sa-l desfac)

 

MMihaela - si eu voi merge saptamana viitoare la medicul de familie si gine cu analizele...si la fel ca tine am anemie, fierul, calciul, magneziul sub limita inferioara si in plus leucocite multe in urina.  M-am uitat si pe analizele din prima sarcina si parca sunt trase la indigou. Asta e ...cu siguranta imi va prescrie fier si vitamine.

 

Bun venit noilor gravidute suple! Eu am pana acum 13-14 kg in plus.

 

BoboMom - mult succes si ma rog sa reusiti sa strangeti intreaga suma necesara tratamentului lui Mihaita!

 

Miracol - felicitari pentru gemenasi...scumpi foc!

 

Marie - tinem pumnii sa mai stea baietii la caldurica!

 

Cu arsurile am si eu de furca mai ales seara, dorm pe cate 2 perne si beau multa apa!

 

Pupici!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca au reducere la pompa pt san de la Philips Avent, insa nu precizeaza pretul. Eram chiar curioasa, pt ca am inteles ca preturile difera destul de mult si aceasta este pompa despre care am auzit ca ar fi cea mai buna.

Dar nu cred ca se justifica drumul de la Craiova ...

am intrat eu pe site-ul acela unde este pompa de san si este la reducere. Costa 124 lei pe site. Au reduceri la mai multe modele.

Acesta este linkul

http://www.magazinvavianpharma.ro/pompe-de-san/pompa-manuala-pentru-san-clasic-pp-532

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Slaba miscare azi :-). Unde sunt celelate fete? Lipsesc la apelul de seara sau intra mai tarziu?

 

Eu am umblat toata ziua , acum stau in pat si ma uit la tv :-) si vb cu voi de pe tableta bineinteles.

 

Fetelor, eu zic ca vom fi super bune mame, ne mai invartim pe aici, mai intrebam, ne consultam, atate minti luminate trebuie sa aiba idei bune, nu? :-P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...