Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei de noiembrie-decembrie 2013(18)!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am intrat eu pe site-ul acela unde este pompa de san si este la reducere. Costa 124 lei pe site. Au reduceri la mai multe modele.

Acesta este linkul

http://www.magazinvavianpharma.ro/pompe-de-san/pompa-manuala-pentru-san-clasic-pp-532

 

 

mersi ferumos de sugestie, lily.

 

oare voi care credeti ca este mai buna? oare cea clasica, la 124 lei este ok?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, e anemie de sarcina, multe gravidute fac. Eu iau Elevit, nu mi-a dat Dr. fier din cauza greturilor pe care le am in continuare. O sa îți dea sigur ceva suplimente. Sănătate multă!

 

Imoimo, ești mai bine cu alergia?

 

Fetele cu copilasi la grădi, ce le dați pt imunitate? Noi ne-am văzut azi cu Dr. pediatru al fetelor si am stabilit o schema. E tare important sa avem un pediatru bun, devotat, care răspunde la telefon si nu ne ia de sus când suntem panicate sau punem întrebări stupide.

 

Am fost azi la Chicco, am văzut oferta, am ales modelul, e un 3 in 1, are 7,5 kg, este 2650 lei dar am reducere de 25% reducere prin programul buy back. Dau vechiul carucior Chicco si mi se face reducerea. Mi s-a părut super.

 

M-am uitat si la patuturi, mi-a plăcut unul, dar am si eu un pitic pe creier, fiindcă patuturile astea textile foscaie, fac un zgomot la atingere si bb se poate trezi. Așa păteam cu Ale când foloseau patul de voiaj. Dar asta e piticul meu, nu îl luați in calcul.

 

Îl astept pe tata ca a făcut o colica renala. Are o piatra enorme la rinichi si acum cred ca s-a spart de la tratament si face pe nebuna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Rali :-) Eu am zis ca o sa-mi fie greu cu burta mare sa fug pe la magazine, asa ca am preferat sa iau acum si atunci inainte sa-mi vad de spalat/calcat hainute, sa stau cuminte in pat sa il astept. Adica eu sper ca el sa vina la termen si nu mai devreme :-P

 

Anima, oricum ar fi, ai un mare avantaj, chiar daca a fost acum 14 ani. Cand o sa vina bebitza, o sa-ti aduci aminte si pana la urma dupa cum am spus, suntem aici, vom gasi noi solutii la orice :-P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anima - cum mai e spatele? Eu zic ca o sa-ti aduci aminte o sa vezi...e ca mersul pe bicicleta [testoasa]  si o sa facem ce ne spune inima.

 

 

Mi-a mai cedat putin durerea...dar mersul de robot tot il am

Superba melodia....e unul dintre interpretii mei preferati....l-am vazut intr-un concert live....un adevarat artist!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...