Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Doamne, fetelor, sunteti extraordinare! va multumesc pt consiliere, Diana, Oxi, Paula, Hadrianae, Olimp [flo2]

 

Ama, multumesc pt raspunsul cu scoarta, m-am lamurit acum. banuiam eu ca ar fi vorba de cojitele acelea, insa nu eram sigura. 2-3 cojite micute a avut puiul meu. nici n-am luat in seama.

in legatura cu decizia ta,  imi pare nespus de rau si simt ca problema mea a umplut paharul. imi cer iertare ca am rascolit rana din sufletul tau, iti imaginezi, sper, ca nu am avut asta in intentie si poate trebuia sa ma plang pe un topic dedicat, dar voi sunteti prietenele mele si n-am stiut cu cine sa vorbesc. draga mea, ia o pauza, daca asta simti, insa fa cumva sa nu fie prea lunga [pup]

 

Rodi, multumesc pt raspunsuri!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, mai...

Ama pentru tine fac un post.

Nu am fost pe faza (nu am citit tot) cu ce anume te-a suparat, cum probabil nici voi nu ati fost cand m-am suparat eu.

Stiti cand ne zicea Betty ca dupa ce nastem, o sa apara divergente??? no, Betty a avut dreptate.

Am prins multe iesiri ale fetelor mai mult sau mai putin controlate, dar cred ca nici una cu rautate.

Cred ca nu e de la hormoni ci de la doza masiva de oboseala care ne incearca pe toate.

Si atitudineaa mea mi-am calificat-o drept de "fetita razgaiata" care atunci cand nu mi-a convenit ceva mi-am luat jucariile si am plecat.

 

Ia pauza care o consideri necesara, dar vreau sa cred ca o sa te mai citim. [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Happy, si eu am trecut sapt asta prin faza "luat jucariile si plecat" ( cea mai corecta descriere, Elena), cred ca ai vazut pe FB. Dar m-a adus pe drumul cel bun Delia T.

 

Oricum nu puteam eu sta departe de voi. Si nici nu voiam sa-l privez pe Luca de posibilitatea de a cunoaste si alte stelute. Sa vezi cand vom incepe sa facem si noi intalniri prin diverse parti ale tarii...si sa vezi puiutii astia dragi cum cresc sub ochii nostri...Chiar nu merita sa ne suparam, mai ales ca chiar nu am avut divergente majore, cum am vazut pe alte grupuri de mamici.

 

Hai, ia o pauza cat crezi tu si vino inapoi. Daca nu erai tu, nu cumparam nimic de la Next! Vezi ce contributie ai avut   fara sa vrei?! [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multi ani inainte Elena! Sa va iubiti ca la inceput!

Ce a facut Irinuca? A vomat? La ce sa fie alergica? La lactoza? Raul a fost alergic la laptele de vaca, si ii ieseau bubite.

Poti sa-i faci analiza Irinucai, sa verifici.

Ea nu regurgita mult, asa-i?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...