Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

[q] [q] [q] [q] [q] [q] [q] [q] [q] [q] [q] [q] [q] [q] [q]

[zid] [zid] [zid] [zid] [zid] [zid] [zid] [zid] [zid] [zid] [zid] [zid]

 

nu vreau sa plece fetele..nici una dintre noi !!!! imi este greu sa vad ca se destrama toata prietenia si legaturile formate aici in spatiul nostru virtual...pentru mine aici imi este a doua familie unde pot sa ma destainui, sa spun ce am pe suflet cu bune si rele...aici am primit si am invatat multe ..

 

stiu ca stresul si oboseala isi spun cuvantul , dar toate suntem o familie ...

 

cum spune si dana si diana , betty , adriana , ele , delia t ..toate cred ca am avut momente in care am pus intrebari la care nu am primit raspuns , si mie mi-i s-a intamplat dar asta e ma-am luat cu altele si am lasat sa treaca ..

 

diana ziceai da baita duva vaccin eu nu i-am facut decat dupa 2 zile de la vaccin si asa a fost si ilinca mai somnoroasa decat in mod normal..

 

dana de piele iritata la gatut nu stiu ce sa=ti spun , noi nu ne-am confruntat cu asa ceva dar auzisem fete care au pus garmastan doar si crema aceasta este pentru leziuni nu ? poate merge cu ea .incearca..

 

ele la multi ani !!!!! frumosi , sanatosi si fericiti alaturi de cel drag !!!

 

eu personal nu stiu  ce sa mai fac cu ilinca si siuzetarea degetului mare ....o face toata ziua , ca sta treaza ca vrea sa adoarma ea suge degetul..ma innebuneste , nu mai functioneaza nimic ...nici manusi , nici sosete groase , scuipa suzeta , daca ii sechestrez manutele [:I] [soricel] ..maraie si se apuca de plans ? aveti vreo solutie ? mai face careva asa ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

delia si pe mine ma deprima statul in casa mai ales ca de cateva zile cam ametesc tare de tot , cred ca mi-a scazut fierul..azi mi-am cumpart fier ...

 

da imi aduc aminte de perioada ta de inceput cand erai suspecta de sarcina toxica..ce vremuri ..cateodata parca ieri eram insarcinata ,,altadata mi-i se pare ca a trecut o vesnicie de atunci ..de cand o am pe ilincuta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[iartama] [iartama] [iartama] [iartama] [iartama] [iartama] [iartama] [iartama] [iartama] [iartama] [iartama] [iartama] [iartama] [iartama]

 

eu vreau sa-mi cer iertare daca am suparat pe careva cu postarile mele sau fara sa vreau am ignorat pe cineva , in orice caz nu am facut-o cu buna stiinta...mie imi sunteti dragi toate...

 

maria unde ti-ai gasit locatie pentru botez ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oxigen apropo de haine de botez..sunt tare scumpe am vazut si eu la mall in cluj la standul de hainite speciale pentru botez...o gramada de bani pentru ceva ce poarta relativ o data-n viata ..eu m-am uitat la rochite binenteles si erau ...UFFF scumpe 200-250 in functie de model si de complexitate....eu am noroc ca am primit o rochita de botez si cu accea am sa o imbrac..., ce trebuie sa-i cumpar sunt ceva papucei albi frumosi sau botosei frumosi...in rest are tot trusoul..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp [pup],si eu am ameteli. De perioada cu greturi, of, se pare ca a fost o trauma pt mine :-(

Nu stiu ce sa zic de degetel..

 

Ei, vedeti? Am citit ca Ele sarbatoreste azi si am uitat sa scriu..Ele, la multi, multi ani frimosi alaturi de familia ta draga! Sa stii ca tiam urat in gand inca de cand am citit :-*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ele legat de cocos ..eu am mancat cocos si ilinca nu reactionat  , in schimb a facut urat de tot la nuca normala...imi venea sa-mi dau cu pumnii-n cap de am mancat-o [batcap] [batcap] [batcap]  sistiam ce este de la ea pentru ca in rest mancasem ceva supa de gaina si nimicuri cu , care era obijnuita , eu am citit pe undeva ca nucile sunt alegeni...

 

oxigen si mie imi este tare draga casuta noastra..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delia t eu cred ca ar trebui sa-mi fac niste analize dar suspectez Fe sa fie de vinovat , caci il aveam scazut ca si valoare de prin semetrul 2 de sarcina si nu am prea luat de frica constipatiei ..

 

diana apropo cum mai stai cu [consti] [consti] [consti] ...ai luat ce ti-a spus yvy ?

si inca ceva si mie imi sopteste borcanul de nutella din bucatarie asa cum ii targe cu ochiul batonul de cico la happy

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...