Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

Va multumsesc la toate pt urari. [flo2]

Nu enumar sa nu scap pe careva.

 

Maeve nu ma incadra nici cum la "mama buna". Fara ajutor sunt cu nervii prastie, obosita, deprimata.

Poate atunci cand ne auzim la telefon nu se vede, ca asa e stilul meu..dar oboseala isi spune cuvantul, ca sa nu mai zic cu multe pb adunate  (gen: tata era sa moara pe masa de operatie la Iasi).

Imi dau seama ca la inceput mulgeam bine merci la birou 200 m lapte. acum scot 140 ml si va jur ca nu mai am rabdare cu atata muls.

In we asta am pus-o la san si iarasi  crize , tot la pompa am ajuns.  Dar indiferent cat de greu imi este, o sa mulg cat este lapte. Din contra sper sa creasca productia ca nu vreau sa renunt la ai da macar 6 luni. Irina are mese 100% la LP dar chiar nu ma fac procese de constiinta din asta,

 

Legat de muls eu intai mulg putin cu mana si dupa pun pompa.

Asa mi se pare ca iese mai rapid la pompa.

 

Iarasi am uitat sa zic ceva...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ele Multa sanatate tatalui.

Vrei nu vrei ..cu oboseala sau fara ..noi tot admiram vointa unde este cazul. Ma bucur tare ca ai revenit . Anul viitor de pasti sau in vara maxim vin acasa si sper sa ne vedem [flor]

 

Nu e cazul de vinovatie ..pe cuvant daca este intentia vreuneia sa faca pe altcineva sa se simta prost. Daca spunem nu baga biberonul ..nu da supliment e pt ca asa spune teoria si unora ne-a iesit. Normal ca depinde de X factori alaptarea. E culmea sa insistam pana in panzele albe.

Eu una incep sa ma simt prost ca scriu atata de alaptat. Nu o sa mai scriu. Cred ca deja stim toate teoriile legate de alaptat incat personal sa nu  mai scriu nimic pe subiectul asta. [flo2] [flo2] [flo2]

 

Oxigen si M. e carna si sper sa ramana asa.. Nici eu nu m-am nascut cu trompa pe care o am acum [zirea] . Depinde cu cine seamana. M seamana cu tati si el are nasul mai finut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele din Bucuresti care ati depus actele pt alocatie, e adevarat ca trebuie sa mearga ambii parinti fiind necesare ambele semnaturi?

 

Este cineva in sect 2 care imi poate da detalii despre sediul pt depunere alocatie si CIC?

 

Multumesc anticipat....eu am ramas bucuresteanca cu CI si acum imi prind urechile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxigen, mersi, si eu tot asa stiam dar citisem deunazi pe un blog. Ce nu se poate downloada cererea si semna de ambii? Sper sa se poata sa mearga doar sotul.

 

Nasucul daca e carn putin probabil sa se schimbe, trasaturile se modifica dar formele nu. Alise a ramas tot cu nasuc borcanat si imi place, nu ascutit si stramb ca al meu :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp ma tot gandeam la dorinta ta de a o face pe Ilinca sa renunte la supt degetul...si mi-a venit o idee absolut idioata :)) dar care, poate, ar functiona, i-as lipi niste suzete de maini :PP, altceva mai dur de atat nu as incerca :)) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...