Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu mai stiu ce poza am pus Olimp, dar eu mult m-am chinuit sa scap de blondul din par si sa ajung la culoarea mea naturala. Foarte multi se minuneaza de culoarea mea naturala zic ca este rara, e un blond cenusiu, nu stiu cat se vede in poze.Dar asa cum suntem noi femeile, mereu ne plictisim si vrem altceva [:D].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Oxigen, poza aia e facuta la atelier foto, e si prelucrata, deci nu sunt eu aia. [:-)))]

Era in ziua cand am facut 30 de ani, m-am dus la salon m-am facut frumoasa apoi am tras o sedinta foto. [:D].

Cand ajung la pc-ul mare o sa caut o poza cu mine suvitata ca sa va arat una reala si sa va dati cu parerea [:)] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oxigen e tare pretentioasa cularea respectiva , si la diana ii sta de minune culoarea , sa ne zica ea daca si rezista , noroc ca diana e cu parul scurt ..si se poate vopsii usor..

 

fetelor vorbeati de scoarte-n cap acum am observat ca si ilinca are scoarte asa astat ca solzii de peste ..sa fac ceva , ziceati de ulei ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor [flo]. Asa e... Nu pot sta departe de voi!

 

Maria, poate e o coincidenta...de la o sarma mi se pare ciudat...

 

Oxi, si parul meu are pigment roscat dar mi-a bagat 4 nuante dintre care una avea baza violet si estompeaza rosul.

 

Deci cu parul a fost crima... De la 8 la 15:15 s-a muncit la doua maini. Mi-au pus suvite suuuper subtiri la decolorat intre foite de staniol. 2h a luat numai montatul decolorantului. Aveam la staniol in cap de abia imi tineam gatul :)) Apoi au bagat 3 nuante, combinate diferit pe portiuni ale parului. A iesit un vacs cu pete si dungi. Apoi iar spalat uscat si un alt nuantator sa uniformizeze... Eu voiam ceva diferit dar imi place ce a iesit. Bine..eu aveam vopsea neagra pe el din vremuri imemoriabile..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...