Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

Happy, bine ai revenit! Suuuuper tare culoare!

Si mai ales ca ai avut negru inainte!

Eu vreau de muuulti ani sa obtin o " ciocolata" dar nu am reusit. Imi ies mereu 2 culori: una la baza, alta la vf.

Am incercat si acasa si la salon si ajung mereu la ceva fff inchis, spre negru.

 

Dar pe tine cine te-a facut acasa? Sau ai fost la salon?

 

Vreau si eu ceva frumos mai ales ca urmeaza botezul lui Peachy :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Acum am intrat si eu pe Picassa, dupa o lunga absenta pt ca de obicei scriu de pe tel si de aici nu vad pozele.

Chiar spun cu mana pe inima ca avem numai copilasi reusiti in odisee! Nu nominalizez sa nuuitpe cineva dar imi plac toti, fara exceptii!

 

Ele, multa sanatate tatalui!

 

Cat despre Victoria, nu cred sa ii faca rau o sg sarmaluta ...

 

 

Offf, micuta mea plange, nu a adormit inca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ama, iupiiii :) o sa intru mai tarziu sa vad suvitele, te pregatesti sa fii diva la botez, ai? :))

 

Olimp, o sa ma uit azi la poze ca de pe tel nu pot

sunt zen din parti :)), numai sotul saracu' cate suporta si prietenii cat ventilez...oboseala si depresie am din belsug dar ma incurajez ca daca nu ma ajut eu nu o face nimeni si imi spun trebuie sa rezist azi, maine om vedea.

Partea care mi se pare grea acum e faptul ca trebuie sa sincronizam dormitul seara astfel incat T sa nu o deranjeze pe A care trebuie sa se culce la 8:30 fiindca nu doarme ziua si are atatea activitati, ma enerveaza ca trebuie sa calc camasute pe cand daca nu avea uniforma ii trageam un pantalon si-o bluza si gata, dresuri pe care nu le suporta si cand am adormit-o si pe T la 6:30 si muream de somn, la 6:45 o iau pe A din pat si-o duc la baie si o spal asa somnoroasa, apoi o imbrac si in timpul asta sotul ii pregateste pachetelul si micul dejun -daca nu e plecat in delegatie! La 7:20 trebuie sa iasa din casa. Am avut dimineti in care T se trezea tot atunci si sa vezi distractie. Sau cand ma bagam in pat sperand sa mai prind juma de h de somn.

 

In fine, o multime de amanunte de organizat, v-am plictisit destul.

 

Ele, i-am dat si eu sa suga asta noapte cand era mai somnoroasa si nu s-a mai luptat asa de rau insa a vomitat dupa intr-un jet de m-a facut si pe mine, si pat si parchet. Ma termina chestia asta.

Denisa cum e cu scoala?

 

Moko, care-i viata cu racelile?

La scoala s-a amintit de vreo doua concursuri....nici nu vreau sa aud de asa ceva!

 

Stefana, Stefania, voi pe unde sunteti?

 

Maria, si noi tot doua treziri insa la noi dureaza f mult eructatiile, varsatul, uneori schimbatul si readormitul...cu plimbari nesfarsite parca

 

Doua pers mi-au zis in wk end ca m-am ingrasat...ce "bine" m-am simtit! Le-am zis si eu, poate vrei sa spui ca nu am slabit suficient dupa nastere :P

 

Oxigen, am vazut Grey, ma enerveaza rau negrul ala Ross, de cand a intrat in serial mi se pare enervant. Sper sa moara sau altceva :DD

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...