Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

Neata!

 

A inceput sa ploua si la noi! E vreme de dormit, dar Luca nu are de gand deloc...se cearta cu tavanul si parca incepe si sa maraie a plictiseala.

 

Maeve, stiu ce zici cu vomatul in jet. Eu am inteles ca dupa ce se incepe diversificarea s-ar putea sa se amelioreze situatia. oare e prea devreme sa-i dau sarmale? [:-)))]

Oricum, prefer sa ma trezesc de mai multe ori pe noapte si sa ii dau numai dintr-un san, papa mai putin si nu mai regurgiteaza.

 

Si eu am vazut Grey, nici mie nu-mi place negrul ala, puteau gasi unul mai dragut macar fizic ...asa ca Avery, macar. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!! A venit, a venit toooooamnaaaa!!  [ups]  Ploua aici de rupe si e friiiiiig! Chiar ma gandeam ca azi majoritatea stelutelor vor dormi bine. Asta pana sa citesc postul Paulei  [:-)))]

 

Doxy, si mie imi place maxim cum iti sta blonda! 

 

Referitor la colacelul ala...nu se sugruma?  [fri]

 

Maeve, imi pare rau sa aud ca esti deprimata... How can we help? [flo2]

 

Maria, s-a linistit Victoria?

 

Bobitza, eu m-am facut la un salon profesional (unde se trainuiesc hairstylistii). Am o amica trainer acolo. La salon nu cred ca statea nimeni 7h cu mine, sa ma decoloreze suvita cu suvita, sa combine nuante pe portiuni etc. eu imi amintesc cand m-am facut blonda, la prima decolorare am iesit tot asa, dungi si pete. Si cu vopseaua de peste tot dungi si pete am ramas... Am stat cu parul prins o gramada.. Oricum, negru nu cred ca ma mai fac vreodata. E cumplit de scos! [alcool] Plus ca tipul care a fost mana 2 mi-a spus ca asa ma prinde muuult mai bine si ca negru ma imbatraneste [flirty] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehee Paula, tu crezi ca-s multi albi sau negri ca Avery? :))

Iar roscata aia e super enervanta si ea. Sa se duca cu Ross in alt film propun :D

 

T doarme dar s-a foit mult si eu nu am mai putut dormi desi mi-e somn rau.

 

Eu zic sa incepi direct cu o friptura, sarmalele is soft :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maeve, pai esti pe drumul cel bun [flo]

Legat de educatie, imi place ideea lui nenea. Din pacate e un ideal prea mare pt zilele noastre. Cel putin de la nivel universitar e musai sa fii printre cei mai buni. Piata muncii e puternic concurentiala. Eu de-asta sunt mare fan sistem de educatie al SUA. Pana la liceu inclusiv trebuie sa iti gasesti talentul, vocatia si sa ai un minim de cunostinte, de baza as spune. Dar odata ce ai intrat la facultate, cel putin in clasa ivy league, te rup cu cartea. La romani problemele majore sunt, cred eu, volumul, rigiditatea pachetului educational si conceptele perimate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...