Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

uf fetelor ce subiect educatia .....da mare piatra de incercare...sincer nici nu stiu care e cea mai buna metoda si maeve si fetele au dreptate nu se face performata din ambitiile parintilor..am avut parte de imagini tare triste ale copiile cand nu reuseau sa ajunga la stacheta ridicata si impusa de parinte..

 

si eu uram competitiile din cauza ca nu stiam sa pierd , vroiam sa fiu prima intotdeauna si unde nu ma stiam stapana pe mine nu ma bagam deloc , unde stiam ca sunt imbatabila eram prima.. [batcap] [batcap] [batcap] ..vorba oxanei plangeam cate o data de ciuda ca nu am iesit eu prima [batcap]  si crede-ti ma nu m-au impins parintii deloc..

 

acum de educatie...vorba dianei ..nimic nu e ideal nici-nici..nu stiu cum va fi la momentul respectiv , dar nici ce se intampla la gradi cum spune adriana nu mi-i se pare corect..eu am fost infricata de BAU_BAU si de intunerc la varsta mica si acum trag ponoasele dupa el..

 

 

 

alina arati ....ce sa mai zic..

 

dana multumim de pont , cu ceaiul de musetel..

 

fetelor pentru scoarte in cap ? face-ti ceva ..?

 

adriana si eu sunt in acceasi situatie ca si tine , vine iarna ca toamna e pe noi cum spune si happy si nu ma cuprinde nimic..peste sani chear nimic [batcap]

 

am fost sa dau comanda de tort pentru piticanie..ii fac tort cu bufnita ei preferata.. [:-)))]

 

betty subscriu vis-a-vis de genii si copii fericiti..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

adriana m-am tot gandit cum sa-l fac si am zis ca da il fac cu bufnita pe el , asa fotografie.. ..orcum am sa-i fac poze si am sa va arat tortul , am mers din timp sa fiu sigura ca va iesi bine..

 

si azi m-am socat [fal] [fal] [fal] [fal] [fal] mi-am dus materialul la croitorie pentru rochita si vreau sa-mi fac si un bolero peste umeri caci sunt tare...micuta si nu imi sta bine cu umerii goi acum..si am luat SOC cand m-am dus la tesaturi sa vad de dantela pentru bolero cea mai ieftina 130 ml x 130 cat este latimea materialului ..peste 200 ron doar bucata de dantela [batcap] [batcap] [batcap]  ..pai e mai schumpa ca rochia [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea un alt sb de discutie despre copii sa citeasca The 8 secrets of Dutch kids, the happiest kids in the world.

http://medicsindex.ning.com/m/blogpost?id=5826870%3ABlogPost%3A347896

 

fff mare adevar [flo2]

Dep nostru raporteaza in Olanda, f des ne vin sefii in delegatii, si articolul ii descrie perfect. Familii mari, min 3 copii, dar nu sunt casatoriti, copiii au libertate, lor le place viata..mi-ai adus aminte de olandezii mei [:)]

 

PS: m-a deceptionat si pe mine ult episod din Dexter, dar intr-un fel ma asteptam, pt ca intr-adevar ult serii au fost cam varza :( dar tot imi pare rau ca s-a treminat..totusi, lasa loc de continuare [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobitza, eu m-am facut la un salon profesional (unde se trainuiesc hairstylistii). Am o amica trainer acolo. La salon nu cred ca statea nimeni 7h cu mine, sa ma decoloreze suvita cu suvita, sa combine nuante pe portiuni etc. eu imi amintesc cand m-am facut blonda, la prima decolorare am iesit tot asa, dungi si pete. Si cu vopseaua de peste tot dungi si pete am ramas... Am stat cu parul prins o gramada.. Oricum, negru nu cred ca ma mai fac vreodata. E cumplit de scos! [alcool] Plus ca tipul care a fost mana 2 mi-a spus ca asa ma prinde muuult mai bine si ca negru ma imbatraneste [flirty] 

 

super ti-a iesit, imi place la nebunie! [il] [il]

 

ai fost cumva la baietii lui Radu? Am si eu un prieten f bun care s-a trainuit asa, si acum are propriul salon pe Dorobanti [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, ce bine arati! te admir pt perseverenta!

 

Olimp, ce mare s-a facut Ilincuta! Si ce scumpa eee!!

 

Adriana, imi pare rau sa aud ca asa merge treaba chiar si la o gradinita partuculara!

 

Eu tastez cu o mana, bb doarme pe mine, la 4 jumate mergem la vaccin si parca simte, toata ziua a fost agitat si a vrut in brate! e in continuare semi-mucos, oare ne face vaccin asa?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...