Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

dana esti norocoasa ca ai incredere la cine il vein lasa pe P. , eu sunt de-a dreptul socata , am o vecina care este profesoara , are depresie bipolara si e dusa rau cu capul ( betty stie despre cine e vorba) si ..are de-a face cu copii...cum trece ea testele de psiho nu inteleg..mai ales ca e si dezaxata rau..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Diana,  [soricel]

Succes! Urăsc hârțogăraia. Dacă ar putea să se ocupe altcineva și eu să nu fac și să nu știu nimic, ce bine ar fi. Eu măcar cu chestiile legate de naștere, copil etc. nu-mi bat capul foarte tare, că nu am treabă cu sistemul românesc și în afară de a completa și a trimite niște formulare nu prea am nimic de făcut. Când vă aud oe voi mi se ridică părul în cap.

 

Betty, cam așa. Nu știu dacă să mă bucur sau să mă îngrijorez.

Eu m-am scos la capitolul asta, absolut totul face barbat`meu, eu doar semnez ca primarul. Poate sa-mi bage si o "cerere de a-si trage amanta" ca i-as semna fara sa ma uit.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp ai PM. In legatura cu profesorii si cum sunt ei cred ca nu se face nici un examen psihologic. Cand mi-a spus sora mea pt ce a invatat ea 1 an de zile mi-a picat fata. Ea a dat in iulie examenul de grad. A invatat 1 an in fiecare zi si mi-a spus ca le-a picat la examen 2 subiecte. Intr-unul era sa vb despre activitatile cu copii si al doilea cum asezi copii in banci. Ce parere ai? In afara de faptul ca trebuia sa aberezi despre subiectele astea pt ca altceva nu aveai ce sa faci a luat examenul si cu cat crezi ca ia marit salariul? Cu 17 lei. Mai are vreun profesor educator invatator chef sa se chinuie sa progreseze si sa ajute si copii sa fie pe drumul cel bun? Cumnatu meu radea asa un pic de ea cand a auzit pt ce se chinuia ea dar poate poate pe viitor se va schimba ceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp, am uitat, am văzut pozele. Ilincuța e o scumpică. Mai ales alea când e pe burta lui tati, sunt foarte reușite. 

Pentru cojițe, eu nu i-am dat cu nimic. L-am pieptănat câteva seri cu peria, dar nu am insistat. Acum parcă nu mai are.

 

Delia, succes la vaccin. Cred că doar pentru muci nu îl amână. Dar probabil că o să-l controleze mai atent.

 

Dana, e mare lucru să ai pe cineva în care să ai încredere. 

 

Oxana, Alexandru are 3 opționale "impuse" și puteam să decidem dacă vrem sau nu să facă și sport. Am vrut. Pentru că nu sunt chestii foarte solicitante. Are muzică, dans și engleza prin cântecele. La ce fac ei acolo, nu cred că e prea mult. Da' dacă erau în ofertă chestii de genul șah, pian, pictură etc., clar făceam o selecție și nu-l înscriam la o mie.

Ce fain că a cerut el să-l înscrii la șah.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fff mare adevar [flo2]

Dep nostru raporteaza in Olanda, f des ne vin sefii in delegatii, si articolul ii descrie perfect. Familii mari, min 3 copii, dar nu sunt casatoriti, copiii au libertate, lor le place viata..mi-ai adus aminte de olandezii mei [:)]

 

 

Fetelor, eu cred ca trebuie sa ai si o anumita educatie si mentalitate pentru atata libertate, iar asta nu se castiga peste noapte. La mentalitatea noastra (nu ca am fi mai prosti, dar trecutul isi pune amprenta) prea multa libertate ar fi prost inteleasa si ne-am transforma in niste neispraviti. Trebuie sa o luam usor-usor si intr-o buna zi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...