Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

Oana, ai PM. Nu asta e comportamentul de barbat, ei de obicei sunt mai rau deca femeile si plang la dureri si boli, deci Mihaita e superiorv [soricel]

Mare dreptate ai Oxi. Sincer iti spun ca al meu consort, fuge de injectii cat il tin picioarele. Orice, dar injectii NUUU. Lesina si nu sta sa faca injectie. Si are 28 de ani=))))

Asistenta care ne-a facut vaccinul azi, e aproape de pensie si l-a prins pe sot cand inca era in scoala. Mi-a zis azi ca fugea dupa el prin clasa sa-i faca vaccinul=))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma uit pe userul comun. M-am indragostit pur si simplu:)

Delia T, are Mirciulica niste ochisori de te pierzi in ei... E superb. O sa faca ravagii la fete. Sa te pregatesti=)))

Oxi, si al tau "barbat" e adorabil. Are niste buze conturate de zici sa-s siliconate, iar de freza nu mai zic. E un dulce si el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pup fetele cochete imbracate de la Next si nu numai .

Am reusi s aajung la zi .. uitat peste 80 % din ce am citit.

Oana Dragalas barbatelul tau. Scump foc! Bine ai revenit!

Olimp [pk] [pk] [pk] [pk] [pk] [pk] [pk] [pk] [pk] [pk] [pk]  gata marele puseu si ai supravietuit! ptiuuuu ce bine imi pare. Fara jale ...fara LP .. trag sperante ca trec si eu peste el. Eu cu galmele nu am mai patit dar am dormit cu sutien si pe spate in noaptea aia. Fara sutien si pe o parte se scurge surplusul in prosop

Delia bine ca mi-ai zis ne vedem data viitoare sigur. Peste 2 sau 3 luni max vin in Timi si apoi o sa vin tot mai des cred (asa ar trebui) Tare as vrea sa te cunosc si eu pe tine [flirty]. Azi nu am stat. Am mers cu un coleg am parcat in curtea fac  si am plecat direct ca era musai musai sa ajung acasa ca explodam pe ei acolo.

Au rams D. si soacra-mea cu Medeea cu biberon din care a supt 30 de ml [sad]  a refuzat sa bea mai mult si am gasit-o suparata si flamanda. Am lipsit 6 ore aproape....imi venea sa plec pe jos acasa acum doarme saraca imbuibata de lapte. Ei s-au descurcat excelent  nu a plans prea mult doar ca a refuzat biberonul. Cred ii e lene sa traga din el ca e pt nou nascuti si nu curge mult. O sa fac si eu ca Paula si o sa ii dau o data pe saptamana biberon sa stie de el. acum 2 zile a mancat 60 ml si eram sigura ca de foame o sa manace si azi..ei bine m-am inselat si i-am lasat 200 ml de lapte.

 

Multumesc pt pumnii si pumnisorii stransi au prins tare bine ca nu s-a intamplat mare lucru. A fost totul bine discutii "ca intre colegi"..e tare placut sa treci la stadiul de adult in fata prof.. [flirty]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ati adus aminte de D. care era sa lesine cand am mers sa ne facem analizele..eu eram gravida in primul trim. Era alb ca varul ca a vazut cat sange i-a luat..L-au asezat ..i-au dat asistentele suc [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] . Si acum se inroseste cand ii amintesc si imi explica ca alea i-au luat prea mult sange..5 fiole!!!

Oxana si ai mei imi luau ghiozdan si pizamale de ziua mea sau de craciun..si eu visam la papusi si alte minunatii

Maria ma bucur ca ai gasit alta locatie. Inca putin si scapam incet incet toate de stresul botezului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Noi am ajuns azi acasa, iar am stat o saptamana in spital. Infectia aia urinarra cu -coli nu a trecut dupa prima tura de antibiotice. Asa ca la 4 zile iar a facut febra si ne-am internat . Deci acum sper sa fie rezolvata, Doamne ajuta! Mi-e tare teama sa nu aiba reflux la vezica, era multi copilasi cu problema asta.....

Buba e ca am luat o raceala acolo, amandoi. El e super infundat, mucii nu ies deloc cu batista bebelusului. Ati patit si voi, cum ati rezolvat? Nu am timp sa cites din urma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...