Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

Fetelor, eu cred ca trebuie sa ai si o anumita educatie si mentalitate pentru atata libertate, iar asta nu se castiga peste noapte. La mentalitatea noastra (nu ca am fi mai prosti, dar trecutul isi pune amprenta) prea multa libertate ar fi prost inteleasa si ne-am transforma in niste neispraviti. Trebuie sa o luam usor-usor si intr-o buna zi...

 

Perfect de acord! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da si eu am uitat, Adriana ce scumpi sunt baietii tai!  [il]  [il]  [il]

Eu sambata faceam curat si l-am rugat pe Rares sa o distreze pe Leti (sotul era la cumparaturi). Aveam babyphonul in bucatarie si auzeam "uite Leti apasa aici, nu loviiii, apasaaa, uite asa" si se auzeau rafalele de mitraliera.  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxana , la mine in casnicie eu sunt omologul sotului tau. In tot ceea ce priveste casa plus ale mele. Macar de ale lui se ocupa si nu ma privesc insa era o vreme, pana sa ne facem firma, cand erau tot in carca mea. Actele plus tot ce tine de tras paiul scurt la capitolele proprietar, gradinita, asociatie, varii treburi legate de casa, acte diverse etc. tot ce e cu maini in sold si gura mare este my area of expertise.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxana, Alina  [flo2] .

 

Oxana, ce tare e Rareș!  [:-)))]

Alina, stai liniștită, că nici la noi situația nu e tocmai roz. Ieri, de exemplu a fost de o obrăznicie incredibilă. Mă sfida, pur și simplu. Și pe mine nu mă prea mai țin nervii și nu am cele mai fericite reacții. Dar e adevărat că se comportă muuult mai bine decât acum câteva săptămâni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma duc sa-mi iau piticul cel mare si s-o punem de-o terapie motivationala cu un desen pe care sa punem norisori pt noptile ude si sori pentru cele uscate. Am vorbit cu neurologul pediatru si se pare ca asta ar fi calea de urmat. Asta si supravegherea cantitatii de apa baute. in caz de e cam multa sa facem o glicemie sa nu aiba alte cauze. tineti-mi pumnii.

Ma mai gandesc la o chestie. la noi in camera unde tot insista sa ajunga noptile, avand in vedere faptul ca cel mic e aici (desi nu cu noi in pat(... este un fotoliu pat in care el a mai dormit in varii situatii cu musafiri. Oare o fi intelept sa ii permit pentru o perioada sau mi-oi da foc la valiza singurica?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...