Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Delia .. sora mea suzeta... eu zic sa ii dai la cerere in continuare in liniste si pace. Dupa cum ziceam Medeea desi a luat mult primele 2 luni acum a luat mai putin.. max 800 gr o sa ia luna asta si asta cu alaptat la cerere si suzetat. Nu e o garantie ca a luat pana acum mult ca o sa ia la fel in fiecare luna.

Daca te ajuta cu ceva..de vreo 3 zile cere mult mai rar . Azi am fost plecata 3 ore si nu mi-a simtit lipsa.  La inceput am crezut ca e din cauza vaccinului dar e a 4-a zi dupa vaccin si de multe ori refuza sa suga (eu inca o pun pt orice marait prima data la san apoi incerc altceva). Ea nu refuza niciodata sa atarne de san. Prietenele mele care au alaptat la cerere au zis ca in jur de 3 luni si-au facut copilasii lor un program..si se are ca si la mine incepe incet incet sa se stabileasca. (Sper ca asta e si nu e din cauza vaccinului [batcap] )

Am promis ca nu mai vb pe sub asta [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, Dariana, ce puiuti minunati!!

 

Delia, pupici lui Mirciulica! Eu zic ca e bine, nu e grasut. Totusi e si baietel...

 

Oxana, esti mortala!!

 

Nu mai stiu ce voiam sa spun... Si mai voiam sa spun... Sunt chiauna. Vremea asta imi da o somnolenta ucigatoare. Mai am putin si adorm erecta asa. Iar matza mea e alerta de azi dimineata. Numai cu ea in brate stau. Ca tot ziceam de dimi ca azi e zi de somn la bebelusi [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

happy si ilinca la fel . acum a adormit de azi dimneata de la 9 de cand e pupaza si toata ziua bate din gura , atat vorbeste ..oare ce o sa ne facem cand chear isi da drumul la sonerie..

 

diana bun articol..si noi suntem inca cu secretie , e drept redusa , zile si zile , fac masaj ..sper sa treaca asa cum se pomeneste in articol..

 

ilinca nu sta la san daca nu ii este foame , plange daca ii bag sanul in gura si nu vrea sa stea in pozitie de supt , poate sa trage de la faptul ca nu am pus-o la san la fiecare maraiala, nu stiu , oricum mai nou a invatat sa-si scoata si sosetele si manusile din manute ca sa suzeteze degetul,, [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxigen alege direct modele avantajoase si ignora orice alt model! Nu te indrepta care alte modele ca te deprimi...mergi direct la tinta

Ai structura mea asa ca iti recomand modele de rochii care au fusta in A  si care au talia empire, nu cu bretele subtiri ci cu putina maneca, sau eventual sa fie lata partea care trece peste umeri, decolteul in forma de V.. eventual cu curea sa accentuezi talia si sa fie sub genunchi.

 Nu stiu cat de eleganta vrei sa fi dar principiul e acelasi. Uite niste sugestii [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

happy si la noi la fel , se agita , da din poate membrele din dotare..ca si tine eu am obosit sa vad cat se agita..si totusi vremea ar trebui sa o molsesesca nu sa o agite doar , mie cel putin imi da stare de somnolenta.....

 

vad ca ii este foame , ii da fomitza tarcolae , stiti reclama cu fomitza nu ? ...ma duc sa-i alimentez copilul

 

apropo de alimentat..sa va zic o faza de la inceputul sarcinii cand eram cheauna de somn ....si soferita fiind am raspuns pe masura..

 

dormem si ma scoala sotul ca plange fata si sa merg sa o alimentez

 

cand am auzit i-am spus sa i-a canistra sa o alimenteze ca eu nu ma duc in benzinarie [batcap] [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] 

eu o sa merg oricum la oftalmolog ca nu stiu cum sa fac bine masaj.. macar sa imi arate cum se face orect si explic aici in 20 de pagini ce mi-a zis [:-)))]

Ma laudam eu degeaba ..ieri si-a supt atat de mult degetul ca era stafidit...Eu credeam ca isi suge pumnul [batcap]

Stiu ca Yvy ne explicat f bine dar eu tot ma chinui si nu imi place sa apas atat pe nasul ei  si sa imi bag degetele in ochii ei mi-e si mai incomod. 

Se pare ca am singurul somnoros. ...Betty vino cu B. la apel ..s anu ma ingrijorez. E si ea somnoroasa?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...