Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

diana si noi cred ca vam ajunge la oftalmolog desi stiu ca nu ceva grav dar m-am cam saturat de secrteia aia afurisita..

 

legat de deget si supt..nu stiu ce sa-i mai fac , deja stie ca nu are voie , daca taica-sau se uita urat la ea si-i zice sa-si scoata degetul ..rade si il scoate apoi tot razand se uita-n ochii lui si-l baga inapoi..." vezi tati ce fac eu " [batcap] [batcap] [batcap]

 

happy si eu abia astept sa scapam de botez..., pregatirile deja ma inereaza

 

ma uitam la Tv la reportaj cu nunta lui bianca ex draguseanu..rochie de 9000 euro..da ce face rochia aia pt atatia bani ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de raspunsuri! [pup] Tot fara febra suntem...Doamne Ajuta! [ruga]

Delia _T, ce bine a pus Mirciulica! Danut e mai mare cu cateva zile, dar are "doar" 5200. Dar noi papam in continuare ca o vrabiuta...cate 70, 80, 90 ml...rar 100 ml la o masa! La inceput eram ingrijorata, ma gandeam ca are stomacelul mic, ca are probleme etc...acum m-am relaxat, am inteles ca bebe are ritmul lui : papam cate putin si des!

Eu sunt chiar multumita cu greutatea lui, avand in vedere ca , socotit la 24 ore, papam cam cu 100 ml mai putin decat ar trebui. Ar fi cam 650-700 ml. pe zi. Mai mult de atat nu papa, si nici nu mai incerc sa il fortez, desi la inceput am fost tentata sa o fac (am si facut-o [:I] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Raul e cu canal lacrimal infundat, sau a fost...ca acum nu mai are secretia aia galbena, dar il curat in fiecare dimineata. Voiam doar sa zic ca pediatra mi-a zis ca o sa mergem la oftalmolog dupa 4, 5 luni, pana atunci se poate desfunda de la sine.

 

Delia T, f bine a luat Mirciulica! 

 

Mie mi-a placut rochia Biancai! Doamne, ce corp si-a putut trage femeia aia...efectiv e ireala!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dariana, e bine Danut pt un bebe hranit la san. Inseamna ca pune tot ce papa.

 

Olimp, ce combinatie...nu suna grozav  [:-)))]

 

buburuza mea a culminat cu un concert si acum a adormit brusc. Iar vine tac'su si zice ca ce copil extraordinar de cuminte are el  [soricel]  Si eu nu imi mai simt spatele  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...