Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

happy [:-)))] [:-)))] [:-)))] pai nu -i asa....trebuie sa sa dea bine pe langa tati !!!! [pk] [pk] [pk]

 

da combinatia nu este fercita dar separat numele sunt frumoase..oricum bine ca am iesit fata..

 

a mea iar povesteste ..nu stiu cat o mai tine gura , toata ziua da din clanta cred ca e o tata...mare  mare de tot, mai trbuie sa o vad ca-si pune manutele-n brau si turuie..

 

paula si eu sper si trag nadejde sa-i treaca ochisorul..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dariana, e bine Danut pt un bebe hranit la san. Inseamna ca pune tot ce papa.

 

Olimp, ce combinatie...nu suna grozav  [:-)))]

 

buburuza mea a culminat cu un concert si acum a adormit brusc. Iar vine tac'su si zice ca ce copil extraordinar de cuminte are el  [soricel]  Si eu nu imi mai simt spatele  [batcap]

Ama, exact asa mi se intampla si mie....toata ziua sunt cu bebe in brate, nu am timp deloc pentru mine, plange imediat cum ies din camera, zici ca are senzori...iar cand vine tati adoarme,  e cel mai cuminte bebe de pe planeta, nu mai are nicio problema! ...Sa ma mai plang, nu are rost, nimeni nu ma crede!  Eu tot rad ca bebe ma saboteaza! [:D]  Norocul lui ca sunt topita dupa el...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dariana, stii care e culmea? Ca si in we e cuminte in general  [batcap] Bine, nu pot sa ma plang. E un copil tare bun. Numai ca zilele astea ma prind numai pe mine  [alcool]

 

Olimp, de machiat nu imi place neam cum se machiaza. E prea mult! Asta in opinia mea. Insa da, e frumoasa. Am vazut-o si in realitate si este frumoasa. Sa stii ca si eu ma uit dupa femei. Ba ii arat mereu cate una si sotului [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dariana, eu zic ca Dan e bine. Oricum am vazut ca e o tendinta sa zici de un copil ori ca e prea mare, ori ca e prea mic, dar niciodata bine.

 

Delia, crezi ca poti sa ii faci program? Eu nu cred ca as putea sa ii fac lui Sebi, el cand plange de foame, plange, nu ai cum sa ii distragi atentia

 

Ama, oricum barbatii nu par la fel de rezistenti ca noi la oboseala. Cand a stat sotul cu Sebi de la 1 la 3 dimineata, a doua zi parca era lovit de tren. Si Sebi nu a plans sau a avut colici, pur si simplu nu vroia sa doarma si vroia in brate ca sa admire el mobila mai bine la lumina veiozei

 

Dar a costat ceva rochia aia. Oricum are un corp super si cu rochia a scos in evidenta acel corp

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

happy da exagereaza cu machiajul , dar are trasaturi frumoase , ce-i a iei e a ei [soricel] ..si eu ma uit dupa femei daca sunt si frumoase le admir..si , si eu le arat sotului...nu am treaba ..

 

la noi ilinca face fite mai multe cand e sotul acasa..cu mine e mai cumunte dar stiu de ce , eu o mai las din cand in cand sa suzeteze degetul , sotul deloc..deci..e mai maraita cu el acasa [:-)))] [batcap] ..ce cap am si eu [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...