Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Betty, eu cred ca simte ca a intrat colectia noua la next si tu nu faci niciun gest :))

 

Mi-ai facut seara Ama [:-)))]  , fraiera de mine tot cautam aiurea motivul frikinelii! Adevarul e ca dupa in general cand suge suntem pe scaun la calculator si cand o tin sa faca "bac" isi face ochii cat cepele uitandu-se pe monitor, o fi prins la un moment dat deschis pe Next la noua colectie :).

 

Oxy asa-i, pe site sunt preturi cat de cat rezonabile

 

Eu aseara am fost cu domnisoara mare la cumparaturi, si-a luat cateva bluzite si 2 caciuli, ocazie cu care am bagat un ochi si la Zara Kids, ce sa zic, design ok, chiar mi-au facut cu ochiul niste tinute si papuci pentru cand va merge, dar preturile ... no comment, apropo de Zara, au si site cu comanda in strainatate unde sunt mai ieftine?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula [pup] [pup] [pup]  sunt destul de micuta. De fapt suntem amandoi micuti. Eu am 1.58 si el are 1.74

Si chiar asa ne alintam unul pe altul. "Micut" . Ne tot distram ca suntem "Micut", "Micut" si "Si mai micut"

Am pus poza cu o domnita care are peste 175 sa vezi diferenta [:D] . Nu am un copil urias [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...