Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de iulie august 2013 (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Betty Ma flatati [flirty]  ..e si photoshopeala pe aici ca sunt pozele de la fotograf. Sa le vad pe alea facute de D. acolo apar si cu "impuritati" [:-)))] .

Legat de consort cel mai probabil are marimea 34 maxim daca nu cumva chiar un 32.

D are 34 si are 1,74 si 78 kg si o "talie de invidiat"

 

Lasa ca nu-i "flateala" [:-)))] e crudul adevar, zic crud pt ca nu-s eu personajul din bild.

 

Deci tu zici ca ar fi 34 numarul la pantaloni, ok si celalata parte de marime? vad ca sunt cate 2 numere la o marime.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Betty e in functie de cum e tipul..de ex D. e mic si nu f slab [:D]  asa ca are 2 nr diferite la lungime si "latime".

La lungime pot fi mai lejeri dar la waist trebuie sa fie neaparat nr potrivit. Fiind inalt probabil are acelasi nr la amandoua.

 

Incerc sa pricep si exemplificand al tau consort cum ar arata ca marime complet? 34 la waist  la lungime cat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum chiar ma bag la somn . Va pup [flo2]

Betty am spus mai sus.

Cam 30 -32. Cand ii iau 34 ii scurtam. Dar el i poarta blugii si rulati sau mai "aglomerati jos"...asa ca lungimea nu il intereseaza in mod special si nu sunt f atenta. E greu sa ii nimeresc scurti pantalonii.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum chiar ma bag la somn . Va pup [flo2]

Betty am spus mai sus.

 

Somn usor dar io tot nelamurita raman ... daca mor la noapte sa stii ca esti de vina ca am murit proasta! Recapitulez: la waist al tau sot are  34 iar la length cat are?

 

Merg si eu la culcare ... dar cu doza mare de risc [:)] .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Betty nu stiu care e lungimea de la pantaloni ca nu ma uit decat in talie [batcap]  Cred ca 32 ii vine bine dar nu stiu sigur. Dar el poarta pantalonii mai lungi si ii lasa adunati jos pe incaltaminte. Pun poza pe picasa sa vezi.

Gata si acum ma pun la somn. ma uit maine pe pantaloni si iti zic ce marime sunt . Lungime latime etc sa iti faci  idee.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!

 

Betty, vezi ca pe site la marimi ai o optiune de a vedea marimile in cm, il masori in talie si vezi exact. Eu sotului ii iau 38 la pantaloni tip Chinos, el are 1.90 si vreo 85kg dar nu cred ca e relevant.

 

Cu Zara, ei au aceleasi masuri si pe site si in magazine, sunt corecti. Trebuie sa va spun ca, pana acum, doua bluze absolut banale pt A se comporta impecabil, calitatea e net superioara a orice Next, Mothercare si Marks. Dar sigur, pe o bluza am dat 30 lei si de la Mothercare iau cu 10-15lei.

 

Ama, super amuzanta faza cu Bianca si Next :)))

Mi se pare ca ai un par f des si fin...asa se vede din poza si esti asa slabuta, imi amintesti de mine de acu vreo 2 ani :)))atunci purtam marimea 8 uk.

 

Ele, da, asta ma ingrozeste in scoli...Denisa totusi nu gandeste rau :)) si ce bine ca ati mutat-o de la invatatoarea nebuna, oamenii astia nu ar trebui sa treaca testele psiho!

 

Olimp chiar ca va face Ilinca omor cu ochii aia...arata asa a domnisorica acum, nu mai e chiar bb mic si prapadit cum o vad inca pe T :))

 

Pfai ce sot si-a tras Rebecutza in persoana lui Mircea! Dar nici Rebe nu e mai prejos, o incuscreala f reusita as zice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxigen si mie imi place Sebi f mult, e un finutz asa

 

Diana, Medeea mi-e f draga, e asa pupacibila nu stiu cum sa zic...cred ca esti topita dupa ea!

 

Alina, arati f bine, greu de crezut ca ai greutatea respectiva la 1.67, si eu am aceeasi inaltime. Pe Mr V l-as lua in camera, orice ar diminua accidentele nocturne, m-am amuzat foarte la faza cu sensei-ul, ai baiat sensibil, ce vrei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, nu eram in depresie dar ieri T a fost super agitata, din pacate nici nu m-am putut mulge decat pe seara fiindca a stat numai in brate, inclusiv cat am fost la toaleta, ba nu, mint, am pus-o in scoica la un moment dat ca sa imi revin. A si vomitat f mult de agitatie si nu avea stare nici somn. Te-am sunat dar mi-ai dat ton de ocupat, las ca vorbim noi.

 

Betty, Ama vad ca si ale voastre au fost mai agitate, s-or fi vorbit dragele de ele :))

 

Despre ce mai voiam sa scriu? ....a expirat subiectul cu educatia si am uitat ce si cui voiam sa raspund :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa.

Tre sa va spun ca Alise a fost ceruta in casat a doua oara anul asta... acum de baietelul profei de pian, el e a 3-a...cica a dat s-o pupe pe obraz si a intrebat-o: vrei sa ne casatorim cand ne facem mari? Iar fiica-mea i-a impins cu palma boticul si i-a zis ca e prea devreme pentru astfel de discutii. Bine ca nu i-a zis ca-s premature :))), bai va dati seama? :)) ce ne facem in ritmul asta? Cred ca o sa se duca al meu la karate ceva :PP

 

Si o intreb pe A ce au mai facut la inot, imi spune: e, pai profesorul a mai aruncat cativa in apa care au zis ca stiu sa inoate si daca vedea ca se duc la fund, ii tragea inapoi. Deci tare ma intreb ce se intampla pe acolo, fiica-mea zice ca poarta o centura, ca face scufundari sa culeaga nush ce de pe fund...si ca ieri au facut 10 ture de bazin! (Nu e nici semiolimpic, oricum).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...