Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei de noiembrie-decembrie 2013(20)!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor!

Si eu tot dupa noapte alba...de la 3:30 am vazut tot programul tv

M-am trezit cu o mancarime pe toata pielea...am incercat prima data sa ignor...apoi am dat cu putin spirt...nimic...si tot somnul meu se dusese pe apa sambetei :(

Acum am programare la neurolog, asa ca fug sa ma pregatesc

Pfuuuu...sunt zombie!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata ! fapta la neuro, Anima!

eu sunt bine merci . am mancat ceva si acum imi beau cafeluta cu muuult lapte. evident, durerea aia tampita din dr nu ma lasa, dar e suportabila. azi ar fi trebuit sa merg la cabinet, dar s-au amanat treburile, asa ca ma simt ca-n liceu cand trageam chiului. adica superb, parca savurez cumva libertatea mea de azi .

sa vem o zi minunata cu toatele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anima, bafta la neurolog! Si eu am mancarimi cumplite, fara dus si cremuit/ uns temeinic inainte de somn n-am nicio sansa sa adorm.

Fetele din schimbul 3, va doresc sa recuperati nesomnul!

Pe voi va doare burta? Mie mi se pare ca ma doare unde atarna greu capul copilului. Pe langa asta, nu ma mai pot intoarce brusc de pe o parte pe alta, ca zici c-am un sac cu pietroaie in burta, nu un bebelus. Si uneori simt si nevoia de-a indesa o margine de perna sub burta, in special cand stau pe partea stanga. Asa e si la voi?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bafta anima!

eu am reusit sa adorm pe la 6 (trezita de la 3 fiind)....offf, ma dispera noptile astea, noroc ca nu ma mai duc la serviciu ca as fi fost terminata....eu inca ma mai simt ca o chiulangie ca am intrat atat de repede in concediu - chiar daca a fost recomandarea doctorului, chiar daca si acum vad ca nu pot sta prea mult in fund sau in picioare ca mi se intareste burta des - am totusi sentimentul ca fac ceva 'ilegal' [:D] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Sper ca fetele de la schimbul 3 ati mai dormit putin. 

 

Anima, bafta la neurolog!

 

Merg si eu azi la dr de familie, acum ii alternez in fiecare saptamana, o data la dr de familie, o data la spital. Mai am de mers cu cainele la dr pentru vaccinul anual si restul de deparazitari, apoi la cumparaturi, am zi plina.

 

Alexandra, eu dorm cu perna sub burta de cateva luni ca simteam cum atarna in aer si ma trage in jos, si da, nu ma mai pot intoarce brusc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...