Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei de noiembrie-decembrie 2013(20)!


Recommended Posts

Ally, felicitari pt rezultatele bune! :)

Alexandra, culoarea aia mi-a sarit si mie in ochi, verdele e culoarea mea preferata. Sa mi-l iau pe cel mai mare atunci, uuuuu abia astept! :) Attachment parenting e si pe sufletul meu, btw :)

 

Am venit de la doctor, totul e bine si mi-a zis ca nu trebuie sa platesc penru testul de streptococ b ca imi da ea trimitere.

Am fost si la o plimbare + balaceala cu catelul dupa vaccin, asa ca recompensa ca a fost cuminte :) Nu vroia sa mai iasa din apa si a bagat sperietii in toate ratele de pe lac, vroia sa se joace cu ele :))) Va pun o poza pe fb sa il vedeti si voi.

Mi-era cat se poate de clar ca e si pe sufletul tau :) <3.

Abia astept sa vad poza - ce drag de temperaturi aveti voi acolo de se balaceste purcelu'?

* legat de doctor: ce bine ca e bine! :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

17-20 grade azi, dar el face baie in ocean si iarna. Nu prea avem temperaturi negative ce e drept dar tot e frig si bate vantul iarna, la ce blana are pe el (rasa asta are un subpar care nu se uda, ca gasca) nu cred ca e vreo problema, m-am gandit ca daca i-ar fi frig nu ar intra in apa, sper sa nu ma insel :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la doctorita azi sa se uite pe analizele de la morfofetala. Toate bune.

 

Doar ca ... m-a certat ca inca mai merg la munca.... Practic mai am 2 zile de munca si ma simt OK...E adevarat ca ma misc greu dar  nu m-am gandit ca pot face rau daca ma misc si merg la munca.... Ufff.... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

17-20 grade azi, dar el face baie in ocean si iarna. Nu prea avem temperaturi negative ce e drept dar tot e frig si bate vantul iarna, la ce blana are pe el (rasa asta are un subpar care nu se uda, ca gasca) nu cred ca e vreo problema, m-am gandit ca daca i-ar fi frig nu ar intra in apa, sper sa nu ma insel :)

Poti sa fii sigura, mosneagu' meu tremura imediat ce-l prinde un pic racoarea. Daca o sa-i fie frig o sa stii. Ce scufundari ar mai face si-al meu printre rate... mai ales ca e brac german, de vanatoare. Da' nici maidanezii nu cred ca s-ar da in laturi :)).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...