Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brumarei de noiembrie-decembrie 2013(20)!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Asa este. Trebuie dus la contabila sau resurse umane pana pe data de 3 a lunii urmatoare nu? Eu asa stiam.

Ce bine e acasa mai ales pe vremea asta.

Ma minunez cand vad atatea ploi si mai ales ninsori. [pofticios]  parca in nici un an nu a fost asa urat si frig de acum.

Chiar aveam ganduri frumoase cum ca atunci cand vom iesi din maternitate doar va fi putin frig un inceput asa de iarna moale

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe mine a inceput sa ma dispere atata frig, mai ales k stau la casa( kre inca nu este in totalitate finalizata si prin urmare avem pierderi de caldura) si trebuie s afacem foc k sa schimbam aerul in casa!!!!daca se continua in ritmul asta cu racirea si se adeveresc prezicerile cu iarna, cred k vom boteza bebelina in primavara knd va fi cald!!!!

de altfel si plimbarile afar vor fi un lux pt noi, mai ales k la mine bate vantul incepand de acum din toamna pana la sfarsitul primaverii, parca am fi poarta de acces in tara pt vant [batcap]  [batcap]  [batcap]  [batcap] , la care, clar se adauga nametii  de zapada pe kre nimeni nu vine sa-i curate k suntem la granita dintre oras si o comuna si fiecare primarie isi arunca atributiile uneia alteia, dar ma rog , asta e alta poveste......sanatosi sa fim noi, k le vom duce pe toate!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ii raspunsesem Cumintzicii acolo  [flo2]  

 

Imo, felicitari pt bebe si pt rezultate bune. Si felicitari verisoarei pt fetita, sa creasca mare sanatoasa !

 

Kmy si fetele racite sau care aveti friguri, bagati-va la caldurica si ceai mult, apa cu lamaie etc.

 

Nu mai stiu ce-am citit [alcool] 

 

Eu de azi la fel ca si voi sunt in prenatal, oficial, ca de fapt sunt la birou [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...