Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am o colega care a fost si i-a placut foarte mult. Insa a zis ca trebuie evitata vara, sint temperaturi prea ridicate. Ea a fost prin aprilie si erau 32-33°C.

 

Despre buget, cred ca cel mai bine te-ar informa nepotul tau. Colega mea a platit pe o garsoniera pt 3 persoane, 3 adulti, cam 60€/noapte in Abu Dhabi. Zicea ca taxiurile erau foarte ieftine, au luat si metroul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost cineva in Dubai vara asta? As vrea sa merg anul viitor in vacanta, am un nepot care lucreaza acolo si ar fi super sa profit de ocazie, cati bani credeti ca ar trebuii sa avem la noi pentru 10 zile, eu , sotul si fetita.

multumesc

Eu cred ca zborul o sa fie cel mai scump din toata afacerea. Ca de stat, probabil stai la el, iar mincarea nu poate fi cine stie cit. Eu mi-as lua macar o mie de euro de cheltuiala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Strictul necesar costa ca si in Romania,daca iti faci aprovizionarea in afara hotelului.

In Dubai se poate calatori foarte usor cu metroul,autobuzul.

Intrarea la parcurile de distractii,plaji private costa in jur de 50 de dollari pe persoana,la delfinariu,acvariu cam 30.

Un bilet de cinema 12 dollari.

Fast food e mai ieftin decat in Romania.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...