Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

DC lansează trenduri - Culoarea toamnei 2013


MElise

Recommended Posts

Spre uimirea mea, azi dimineață am realizat că în ciuda pasiunii pe care o am pentru ceea ce se întâmplă în prezentările marilor case de modă, în această toamnă mi-au scăpat detalii, din diverse motive. Mai exact, eu încă nu m-am lămurit care e culoarea la modă în acest sezon. Așa că mi-a fulgerat prin minte o idee pe care mi-ar plăcea să o punem în practică aici, pe DC. Haideți să stabilim împreună care este trendul toamnei 2013 în materie de culori, fără să ținem cont neapărat de tendința generală, ci mai degrabă de felul în care ne simțim noi în toamna asta într-o culoare sau alta. Ce ziceți? Eu spun vișiniu... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu mi-am imbogatzit garderoba de toamna si culoarea toamnei anul asta este verdele!!!!

 

Verde in diferite tonuri ,inchis sau deschis(chiar mi-am luat un pilover culoare oului de ratza [:)] ,foarte fin si delicat),verde-albastru,verde petrol...dar verdele predomina.

 

Asa ca eu sunt...verde in toamna asta! [il]

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in München. Eviden am fost la cumparaturi, a fost ceva de genul.....un diabetic intr-un magazin de dulciuri :)))))

 

Dat fiind faptul ca am slabit si ma simt bine, mi-am cumparat numai pantaloni mulati....multi. Blugi skinny, o pereche fff faina de la H/M cu petice

http://www.hm.com/de/product/09501?article=09501-A

Inca o pereche tot asa mulata, tot albastru, o pereche de pantaloni din imitatie de piele, niste colanti care in fata sunt ca pielea si in spate material negru normal, si alte perechi d epantaloni. Bocanci rock cu tinte, negri, geaca de piele neagra.....bluze cum se poarta acum cu aplicatie de dantela, deci voi merge pe stilul rock mai mult. Am vrut sa imi cumpar pulovere, si eu ca si Andacos tot pe verde marsam, dar din cauza ca nu am sani pe care sa se aseze mi s epare ca imi stau ca dracu. Asa ca nu imi cumpar pulovere si gata.

 Toamna asta mai mult rock, crem, maro, negru, roz pal. Desi ar merge  si verde oliv, argintiu, auriu, rosu inchis, MUSTAR. mmmmm :D imi dati idei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am cumparat azi cateva pulovere: unul negru, pufos si mulat, unul un crem inchis spre vernil sau gri, habar n-am ce culoare e, cu paiete, unul roz pal murdar tot supraelastic, cu guler mare, si o bluza de trening kaki cum s epoarta, cu ceva tinte pe ea. Matusa prin alianta care e  o fashionista si se imbraca ff fain desi are vreo 60 si ceva de ani, mi.-a spus ca nu intelege de ce naiba imi tot cumpar culori de-alea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...