Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

DC lansează trenduri - Culoarea toamnei 2013


MElise

Recommended Posts

am vazut la H/M o camasa suuuuperba, alba, cu funda la gat, o minunatie eleganta de tot. Si ma omoara cand ma gandesc ce combinatie superba e aia cu pantaloni de piele si pantof cu toc ametitor, sau blugii aia cu petice pe care i-am pus si pantofi negri cu toc inalt. mmmmmmm, cred ca o cumpar maine desi habar n-am unde as putea sa o port....poate la un congres.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mi-am facut ordine in dulap, am asezat hainele de iarna.....a fost o dupa amiaza trista pt mine...in 6 -7 ani planuiesc sa locuiesc undeva pe malul marii sau al oceanului unde sa am doar 35 de grade non stop :P

Ma rog.

Iarna asta in sfarsit am si eu un stil vestimentar, ca pana acum ma imbracam doar ca sa nu mor de frig.

Stilul rock-romantic. Pantaloni din imitatie de piele respectiv colanti care in fata sunt ca pielea si in spate material gros, cu bocanci cu tinte sau cizme gen Uggs, sau botine cu platforma, 'indulciti' cu pulover roz fuchsia din mohair pufos, bluza din dantela, pulover crem cu paietel mici tricotat mai rar, vesta din imitatie de blana, fusta tricotata cu accente norvegiene, fustele in carouri d scolarita, camasi elegante la blugi si pantaloni 'de piele'.

Si mi-am cumparat 2 perechi de cizme gen UGG, sunt curioasa cat vor tine.

De iarna trecuta am si niste cizme de cauciuc care au model ca de dantela pe ele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...