Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Urmatoarea relatie pe fast forward


Recommended Posts

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

mie mi-a spus barbatul de Victor Slav ca sa insurat cu o vagaboanda.  [:-)))]  pana m-am lamurit eu cine.i vagaboanda.... [:-)))] si ma intrebat daca am auzit-o vreodata pe Bianca Dragusan vorbind. desigur ca nu, dar tu cand ai auzit-o?  [viki]

[:-)))]

Tare de tot.... uite acum imi dau si eu seama ca nu am auzit-o vreodata pe Bianca asta, vorbind!!

Bine, nici nu prea pot spune ca am urmarit-o, era intr-o vreme asistenta intr-o emisiune, dar cred ca tacea in toate limbile... Oricum, de fiacer data cand am dat cate putin la acea emisiune, nu am auzit-o niciodata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io cred ca Anda era motorul in relatia cu victor Slav, ea era barbatul si el era mai intotdeauna accesoriul ei. A fost ok dar parca si sa oficializezi asta e prea de tot.

Cu bianca cred ca se simte macho, ea e genul mimoza de trebuie ocrotita de ce sa pierzi ocazia si publicitatea?

s-ar putea sa reziste, mi se par in acelasi registru intelectual si cred ca isi vor gasi si preocupari comune. Baga Bianca si un bb si ii vezi fericiti pana la adanci batraneti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Facem pariuri legate de durata casatoriei BD cu VS?  [pk]

 

Nu am nimic impotriva unor astfel de relatii (eu sunt un astfel de exemplu: dupa o relatie de 6 ani care mergea nicaieri, am dat peste barbat'miu ce-a fost dispus sa ma ia dupa nici un an de relatie si vad ca inca ne merge binisor dupa 8 ani), insa impotriva acestei relatii am multe de comentat.

 

Eu le dau maxim 5 ani, cam cat a durat casnicia Monicai Gabor cu Irinel Columbeanu. Insa nu cred sa existe si vreun copil: prea multa implicare si responsabilitate pt Bianca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...