Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

centre pt terapie ABA in bucuresti?


Recommended Posts

 Cine ma poate ajuta cu cateva nume de centre unde se face terapie aba pt copii in bucuresti? De preferat care au si program tip gradinita . Momentan sunt in belgia cu fetita dar cum aici terapia aba nu se practica, am decis sa vin in rom din luna ianuarie pt terapie aba. Cine a avut sau are copilul la vreun centru ,sau cine a avut experiente la un anumit centru si imi poate recomanda si mie va rog? fetita are 2.5 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

iti multumesc pt raspuns mihaela,si vad ca esti din cta ca si mine. Ai vreo experienta cu centrele din cta cumva?sa poti sa mi faci o recomandare ,daca cunosti vreun terapeut de acolo? eu m-am hotarat sa merg la Bucuresti pt ca la cta nu stiu decat centrul Marea Neagra si parerile parintilor nu sunt prea bune cand aud de acest centru.Pe autism.ro am gasit o groasa de centre.Dar pe care sa l aleg? Ma gandeam ca poate cineva are experienta cu cateva dintre ele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...