Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 2 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 341
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ola ola fete dragi!!!!!nu mi a mers bine netu de 2zile si nu am reusit sa intru.

 

sa vad ce imi mai amintesc...

 

 

fleur ma bucur ca ti ai gasit de lucru!!!!!!!succes ca in timp sa iti gasesti ceea ce iti doesti!

 

carmen scuze de greseala.pai 4kg eu zic ca sunt ok.asa se zice ca e cel mai sanatos sa slabesiti ...500gr pe saptamana...

 

mi ati facut curaj si am sunat ieri la gradi sa ii spun daca ne primeste de luni.si da ne primeste...acum m ati pus pe ganduri cum ca nu ar fi buna educatoarea.sper sa fie totusi.am 2prieteni care isi duc copii acolo si sunt multumiti.poate am prins o eu atunci pe picior gresit.oricum la 800lei pe luna ar trebuii sa fie superrr!!!.am pretentii:)

 

i am spus ca as vrea sa il las pana la 12 si daca o sa se invete si eventual sa imi gasesc si eu ceva activitate sa il las apoi pana la 4.ea mi a zis ca daca ma gandesc sa il las pana la 4sa il invatam din prima ca daca nu o sa avem de 2ori de tras cu pplansu....nu stiu sincer ce sa fac...parca nu l as lasa atata...imi venea sa si plang ieri cand ma gandeam...ma simteam asa vinovata...sunt putin cu capu stiu asta...nici pe rafi nu l am lasat decat pana la 12.chestia e ca nici nu as avea ce sa fac atatea ore fara el.in afacerea ce o avem nu ma ajuta ptr ca toate targurile sunt in wekend......

 

ufff scuze daca va ametesc cu prostiile mele...chestia e ca nici nu am sustinator.sotul e mai dus cu capul ca mine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da , din pacate, zicea ca sta si azi ...:(

 

Lore am facut ciorba de vacutza, ardei umpluti cu orez si ciuperci si quinoa, rulada cu gem si o budinca de gris cu cacao

 

Am invatat-o pe bambina semnul ptr albina si ne ciupeste pe toti de obraji, am numai semne pe fata. Se trage si ea de obraji de numa' :)))

 

Cand vrea tipa , daca nu ii dai ce vrea tipa / a avut profesori buni ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Imi beau cafeaua si va citesc, mai bine zis admir pozele cu somnicul piersicutelor.

L-as poza si eu dar se trezeste are un somn iepuresc.

 

Eu am inceput sa lucrez, cate un pic asa, cam 3 ore pe zi de suplinire. Nu incep inca full time ca mai beneficiez inca de somaj, pana la sfarsitul anului, dar cine stie, daca nimeresc un contract, se schimba treaba.

Ma bucur ca mi-am facut din nou "intrarea" cum s-ar zice, pe domeniul meu, pentru ca situatia in invatamant e cam nasoala si aici.

 

In rest, toate bune la noi. E. exerseaza zilnic noi pozne, nici nu stiu ce sa va mai povestesc, a inceput sa zica "unu/una" (ii spun sa ia doar un biscuit din pachet, nu toti...).

Rocsy, m-ai intrebat daca a trecut la grupa mai mare si de ce. Da, l-au trecut in avans, ca e mare pt varsta lui, sta cuminte, papa la masa pe scaunel, doarme pe salteluta etc. Ma rog asa mi-au povestiti ele. N-am nimic impotriva, e mai stimulant pt el sa fie cu copii mai maricei decat cu bebelusi.

 

revin ca s-a catzarat si aici...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, imi faceti pofta de gradi pt Onuta cand vad cat de bine se dezvolta ai vostri in comunitate (Eric, Patrick)! Nu o voi face insa, imi e teama de virusi, dar o sa vedem. Ali, 800 lei, vreau si eu, la noi in Bucuresti cele bune sunt 1700 lei.....la care se adauga si optionalele, limbi straine, tenis, dans, carate....cand e cazul, adica cand mai pe la 3-4 ani.

 

Fleur, succes cu jobul!

 

Rocsy, Nectarel e inca in spital, asteapta analizele de kk, I-a iesit striatii de sange.

 

Noi am facut pentaximul azi, sper sa fie ok! Onuta doarme si ma bag si eu! Va pup si o duminica frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...