Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 2 )


Recommended Posts

Ola fetele...

Mi s a stricat tel si nu am mai intrat de cateva zile.am unul mai naspa si nu imi place sa intru de pe el.

Dar acum chiar daca ma chinui putin cu scrisul nu puteam sa nu intru sa va povestesc ce mi s a intamplat.

Azi dupamasa m a Muscat Denis de tzitzi iar EU am scos un sunet de durere care pe el l a amuzat.si atunci el a tot incercat sa ma muste.l am certat pe un ton mai serios...i am spus ca nu ii voie...ca ma doare...m am facut ca plang...el tot asa a tinuto de cate ori I o dadeam.iar EU cand ma musca tare il prindeam de falci sa imi dea drumu...si iar ii explicam ca nu ii voie si ca ma doare...ca nu I o mai dau...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 341
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am trimis sa nu imi faca tel surpriza sa pierd mesajul...

 

 

Si acuma seara surprizaaaaa!!!!!!!!!nu a mai vrut o pe tzitzi nicicum.era agitat rau.ii era somn mergea cand la mine cand l a tatasu.incercam sa io dau si el intorcea capul...venea catre mine ca si cand ar fi vrut o si cand sa io dau iar se intorcea.a acceptato de 2ori a tras cate o gurita si iar s a intors...pana la urma a adormit fara...prima adormire fara tzitzi.nu stiu care sa fie treaba...sa il fi durut saracutul cand l am prins de falci?sa nu ISi fi dat seama ca pe mine ma doare cand ma musca si sa fi crezut ca ma doare cand io dau pe tzitzi...sa nu fi facut legatura???sau asa sa fie autointarcarea?sa fie asa brusca???nu prea cred...sunt curioasa ce va fi la noapte ptr ca ii iese o maseluta si de cateva nopti m a rupt .a stat mai mult cu ea in gurita.am fost pe post de biberon.

Inca nici nu stiu daca sa ma bucur sau nu.

daca trece noaptea fara sa o ceara ii Clara treaba...maine dau de baut...

Va pup si sper ca sunteti bine toate cu tot cu piersicute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Eu stau acasa cu puiul si niciodata nu am treburile facute......dar cand o sa ma duc la serviciu?

Mancat copilul, mancat eu, strans vase, strans prin casa, wplimbare afara, mancat, facut mancare sau curatenie sau calcat, mancat, plimbare, mancat, culcare.....

Azi am facut mancare cu varza calita cu pui si kaizer, iar cand a dormit Onuta am calcat la greu. Maine trebuie sa fac curat cat doarme onuta....sper sa-mi iasa.

Azi am adormit cu Onuta la 22.30, iar la 1 cand m-am trezit si m-am dus la bucatarie ..... nici un bibe spalat, mancarea pe aragaz......asa ca m-am pus pe treaba....

Nu ma bag in problema intarcatului ca sunt depasitade subiect.

Va pup dulce! Ma bag la nani ca e un pic cam tarziu..... [mata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimiii!!!!poftiti la cafeluta sau ceai dupa preferinta.

Si mie imi place mult ceaiul cu toate ca nu prea imi fac:)

 

Gabi pupam andreiutul frumosul...

 

Fleur asa deci?si tu sperai la intarcare?EU sincer nici nu indrazneam sa sper la o intarcare acum si mai ales la Una usoara...ar fi super tare sa scap asa simplu.

Azi noapte s a trezit dupa primul supt mai o singura data!!!!!!!s a tot foit si sucit ,a plans dar Iar a refuzato...l am leganat putin in brate pana la urma a adormit tot fara.mi se pare asa ciudat...acum m am trezit cu sanii beton si durerosi.ei fiind obisnuiti sa fie "maltratati "toata noaptea.asa ca am avut dooooaaarrr 2treziri...lucru ce nu mi s a mai intamplat de cand am nascut.culmea e ca a si dormit fff linistit.el in mod normal se FOIA toata noaptea ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ile pe bune ca esti CEa mai cea la capitolul mancare.ma uimesti de fiecare data cu atatea feluri si interesante.eu nu mai am ideii.inafara de pireu cu snitel,supa ciorba...si mai cateva parca nu mai stiu sa fac nimic.si ai mei oricum fug de tot ce e nou.daca as putea sa le fac tot pireu cu snitel ar fi CEi mai multumiti...

 

Roxi imi place cum povestesti de fetitele tale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur m ai chemat sa scriu un randulet si EU vin si va umplu capitolul.eu ori nu scriu deloc ori scriu de va ametesc:))).mersi ca te ai gandit la noi.la fel si Lui ile.pupici.

Suntem bine.are lipsa de fier...arata ca a avut si ceva infectie dar a zis ca nu e nevoie sa ii mai dam tratament.si ar avea ori viermisori ori alergie cica.nu am reusit sa ii duc Inca copro decat o data.de Doua ori am ramas cu kk in frigider(de dat cu capul de pereti).m am speriat rau atunci...noroc ca am gasit un dr sa mi l le citeasca ca frumoasa mea dr s a uitat peste ele a zis ca nu e nimic grav si sa merg sa imi zica ce si cum in 13.adica azi...nici nu stiu daca merg ca m am enervat pe ea.daca nu mergeam la alt dr stateam pana acum cu oare ce o fi???:(.

 

Lorena nu am inteles EU bine...credeam ca esti graviduta :).succes sa aveti oricand va doriti voi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...