Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august ( 2 )


Recommended Posts

fleur am vrut sa fac poza sa vi o arat dar mi a fost rusine......:)).mi ar fi greu sa cred ca ar putea exista o masina mai murdara ca a mea ...dar daca e a ta iti cedez premiul cu drag:)))))oricum am curatat o acum ...problema cea mai mare e ca in 2zile va fi la fel:(.

 

va doresc duminica placuta...

 

fleur daca faci curcan vrem si noi....

 

ile voi mai stati in carut?noi nu mai staAm de cand a inceput sa umble...

 

 

luni vreau sa merg sa vad ce e cu vaccinurile din germania.ce se pasalesc cu astea de aici si ce mai trebuie sa fac...si sa vad si cu piciorusele lui cracanate ca deja ma obsedeaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 341
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata

 

Ms de cafea

 

Asa-i Vera, o zi urata dar imi place aerul mai curat

 

Ali cornulete cu nutela / zic pas, vreau sa ma prinda anul nou supla ca inainte ..:))

 

Cum e Rafi la scoala? Are teme? Noi am avut in cls 1 f multe [bang]

 

Am fost la piata, asa imi place toamna cea bogata in toate fructele si legumelre colorate, mere proaspete pline de viata!

 

Acum iesim si in parc la Mogosoaia sa ne incarcam bateriile ptr saptamana ce urmeaza

 

Duminica frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata !

 

[cafea] este din partea Nataliei, tocmai ce mi-a servit una  [:)] , s-au jucat ieri cu 2 pastile de cafea pentru expresso , toata ziua ne-am cafelit si astazi am luat-o de la inceput  [:)] .

 

Vremea ieri a fost minunata, astazi se pare e la fel .

Acum ma "cert" cu Natalia, tocmai ce a lansat un pachet : eu ii spun, ce ti-am zis Nati, unde trebuie tu sa faci kk , pe olita ai uitat ??? Iar ea cu un zambet foarte strengaresc imi spune kk si imi arata pampersul cu mana [bang] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Vb lui fleur, .3-4 care mai suntem:))

Si pe fb se vorbeste f putin

 

Eu am scos-o afara pe dra si a adormit in carut, aerul asta rece o adoarme imediat

 

So, trebuie sa o pazesc...

 

Asa ca ma relax afara

 

Baietii sunt cu dna B, au mancat si acum se joaca

 

O saptamana linistita va doresc!

 

Azi e sf Paraschiva, sarbatoare mare, poate ajung si eu la moaste vreodata..,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

5 cu mine, chiar dc nu apuc sa scriu prea des, macar citesc.

 

Bizi pe la serv si cam obosita. Mi-as dori niste concediu.

 

Raportam si noi o maseluta iesita cu mare chin.

 

Ieri l-am deportat la mama si am fost pana la cheile gradistei sa mancam un ciolan cu fasole si cand ne-am intors, l-am recuperat. Mama nu mai avea nici grai :))))

 

In rest, nimic nou, nu vrea sa vb deloc, dar nu mai am niciun dubiu ca nu intelege.

 

Roxy imi pare rau sa aud de experienta voastra. Voi pe langa perfuzii ati avut si sonde :((( naspa.

 

Ile, ai mai slabit inca 5 kg? Inca pe langa cate? Ce faci? Ca eu cu tae bo, impachetari, vacuum si dieta abia am dat jos 4 kg in 2 luni...:(((((

 

Fleur, macar priveste partea buna...ai un pic de timp si pentru tine.. Pupam scolarelul.

 

Rocsy ce fete simpatice ai...2 minuni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am tot citit, dar am cam uitat! Un lucru e cert..,, nu sunt in categoria gospodinelor....., atatea feluri de mancare..,... ar trebui sa ma inarmez cu un pic de elan, dar mi-l cam taie Onuta cu mofturile ei......

 

Noi suntem bine! Onuta se lupta cu al 4-lea premolar....uf si cred ca se pregatesc si caninii catde curand.

E tare dulce, e dragastoasa si cu mine si cu papusile! Le da sa manance! Nu prea pot sa fac lucrusi care sa-I starneasca interesul, gen dat cu matura, umblat in sertare ca e pe mine si nu ma mai lasa.......oricum imi scoate cartile din birou, le strang de n ori pe zi.....

Ma urmareste si ma imita ca o maimutica mica ce este! E tare dulce.

Azi a dormit 4 ore cu 2 intreruperi, la ultima m-am bagat si eu in pat si am dormit 2 ore.......ce trai, numai ca mi-a inchetat mijlocul...eu, fie vara, fie iarna trebuie sa am ceva sa ma acopar ca altfel e jale.

 

Ma bag la culcare, ca ma cam lua somnul....va pup! [MATA]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...