Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barbatilor la place "tare"!


Recommended Posts

Cred ca e problema generala masculina. Al meu da tv-ul tare, si ce ma enerveaza este ca da si cd-ul in masina tare. Eu nu suport muzica asa tare in masina si mereu avem discutii pe subiectul asta. Pupici BINE AM VENIT IN EUROPA "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, stati linistite ca si sotul meu face la fel: cand este un anume domn din politica (presedinte de partid) sau un anume domn (patron) din lumea fotbalului da sonorul TV la maxim (si nu ne auzim decat daca ridicam tonul ; asa ca,intai ii i-au telecomanda si reduc volumul si abia apoi ii spun ce am de zis );si la muzica da sonorul f.f. tare (de mi-e rusine de vecini ,saracii;sunt si pensionari)-muzica de la calc. din dormitor se aude pana in sufra'-Cand prind momentul ca nu este in zona ,dau volumul mai la mediu ; bineinteles, urechile lui receptioneaza schimbarea si vineee imediat sa-l dea la maxim... Florentza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by florentza asa ca,intai ii i-au telecomanda si reduc volumul si abia apoi ii spun ce am de zis
Fetelor si asta numiti voi dreptate? Pai lasati omul sa se uite in tihna la stiri si la sport. [mariaj] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] Se pare ca e o problema generala! O fi din cauza hormonilor masculini? Iar aia cu "troncanitul masinii", ce sa mai zic! La fel face si al meu sot. Se impacienteaza la orice zgomot diferit de al motorului, plus ca-mi spune din cand cind cu tristete adanca pe chip: "Oooooooooffff mah Roxi, iar trancane asta din toate incheieturile! Gata trebuie sa schimbam masina!" Eu o pot conduce si asa ce-i drept, dar el...vrea silentioasa! Mai ramane sa adunam banutzii! [:D] "Nimic nu se pierde, nimic nu se castiga, totul se transforma." Roxana, mamica lui Andutu grasunelu' bursucelu' scumpicu' zis "Piedone"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e Alex, nu va lasam in pace la stiri sportive, la meciuri, dar voi barbatii de ce nu ne lasati cu sonorul tare la telenovele?e dreptate?Si sotul meu da sonorul tare dar numai la meciuri, la stiri sportive, la stiri, dar acum mi-am dat seama de ce :nu e cu subtitrare! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro"]Redati-mi viata![/url] [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Putin cu putin se aduna marea...[/url][ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

TV-ul il vreau incet spre mediu, ma deranjeaza daca este tare, mai ales daca lucrez intre-timp. In masina ascult stirile la radio si daca este o piesa (hmmm...) gen Pink Floyd, Deep Purple, Led Zeppelin, Beatles, AcDc(n-am sageata[:D])... nu mai lungesc lista ca nu incape dar tin de vremea mea cei enumerati, probabil multi nu vor intelege dar nu-i nimic.... si daca afara e si vreme super ca sa deschid geamul si soseaua e libera si nu trebuie decat sa tin de volan si daca sunt si in afara orasului... atunci... e sigur concert... nu tare .... ci super HIGH VOLTAGE !!!! Sper doar sa fiu singur in masina ca sunt nebun rau in clipele acelea dar pe cuvant de pionier ca nu e vina mea ci a celor pe care-i ascult.... whauuu deja mi se ridica parul in cap de placere. Nana na na na na naaaa!!!!! Am inceput sa bat ritmul sub masa... unde mi-am pus castile? Phiuuuu !!!! Boala curata! Marius Pernes www.marius.rdsor.ro [url="http://good-times.webshots.com/album/556595712roqbKJ"]Decembrie 2006 [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda, eu regret ca nu pot sa conduc cu castile in ureki. Am incercat, da' nu pot. Iar daca dau muzica in mashina cit vreau eu, nu pot conduce altii. Acasa n-as asculta muzica la vol. maxim, dar la volan, da. Mai ales noaptea. Si mai ales cind sint foarte obosita. Barbatu-meu are alt fix: sa auda la maxim filmele cu bubuituri, impuscaturi, poc, trosc etc - tare, si stereo, de tot am impresia ca a explodat ceva la noi in casa, lucru care e de-a dreptul stressant... Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, eu eram convins ca femeile sunt tari de urechi, daca m-as lua dupa nevasta si, mai ales, dupa fetele cele mari. In primul rand ca rar aud din prima ce le spun. Apoi, la TV sau scula de muzica...nervi tari sa ai. Eu unul, am momente cand ascult o muzica mai tare sau vreau sa le acopar glasurile ca sa aud si eu o stire, sau ce comenteaza amaratul ala la un meci. Asa ca lasati-ma ca-i o boala a barbatilor...e clar invers! [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto] [url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto] [url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"]Vara lui 2006[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise mai ales cind sint foarte obosita.
La asta ma gandeam si eu in seara asta la meci. [:D] Cand sunt obosit dau sonorul mai tare, poate asa reusesc sa ma mentin atent la ce ma uit. Rufus [cheers] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...