Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Denunire Cresa


Recommended Posts

Dragele mele dragi,

 

In curand voi deschide o cresa privata iar acum am ajuns la punctul in care trebuie sa gasesc o denumire pentru ea. M-am tot gandit si razgandit pana acum de ..... 1ooo de ori cred, si astazi mi-a venit ideea  [pk] de a va cere ajutorul chiar voua. Apreciez orice sfat venit din partea voastra, nu numai legat de denumire. Sunt si eu mamica a  doi copii si in tot ce am facut pana acum legat de cresa  le-am cerut parerea (copiii sunt cele mai sincere fapturi). 

Imi doresc foarte mult sa luati parte la nasterea acestei crese care pentru mine este proiectul meu de suflet, chiar daca copilasii vostri vor creste sau nu la cresa noastra.

 

Astept un raspuns din partea voastra.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Trebuie sa te fi inspirat ceva in timpul cat ai planificat aceasta afacere si pana in momentul  oficial al deschiderii.acest lucru de fapt se gândește încă de la început,din faza de planificare,insa,daca pana in momentul de fata nu ai nimic,uita te la tot ce ai realizat pana acum cu aceasta afacere si vezi ce ți reprezintă,ce mesaj îți da spațiul.,amenajarea lui,sau chiar ce mesaj ai pentru viitorii clienți poate sta in denumirea creșei tale.

Daca ai da mai multe amănunte despre unde se afla situată,alte informații care sa ajungă către persoane ce au intr adevăr nevoie.

 

mult noroc si intelepciune!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Din propria-mi experienta in prospectarea pe net a nsphe mii de crese, gradi, after school-uri poti sa-ti spun ca majoritatea au niste pomposenii de nume, eventual in engleza, ca e mai 'cool'. Si e plictisitor sa stai sa-ti amintesti cum se numea nu stiu ce cresa sau gradi care avea un nume kilometric, greu de retinut si ridicol de gomos

 

Ar fi mai original daca ai gasi un nume simplu si sugestiv. Dar eu nu prea am imaginatie :) nu stiu ce sa-ti sugerez. Casa Bebelusului ? [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...