Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fluturasi minunati de martie-aprilie 2011(55)


Recommended Posts

buna fetele

 

am trecut doar sa va salut

sunt foarte obosita

acum mi-au plecat cativa invitati

am lasat de sec

deci de maine INCEPE POSTUL CRACIUNULUI

POST USOR CELOR CARE VOR TINE SI FARA PREA MULTE ISPITE

 

miha poooooop youuuuu

sa stii ca si fetele mele se plictisesc la fel de jucarii

si mereu cele de la prieteni sunt cele mai minunate

 

conjunctivita a inflamat mai tare pleoapa dat macar mi se pare ca e mai putin rosie pe albul ochiului

sa de-a Dumnezeu sa nu se faca mai urat de atat

acu incercsa o pazesc cat pot pe ppetra dar brrrrrrrrrrr nu prea imi iese ca stau numai in pupaturi mereu

si numai in joaca si asta e

vom vedea

e aiurea ca nu stau cu mine mereu

si nu le pot face mereu observatie

 

cris cu mancaricile astea rapide si gustose de care ma tot laud mananca fetele când si când ca si ele se plictisesc

eu ma gândesc cum mancam noi pe timpuri ce aveam chiar daca era aceeasi mancare

ca nu prea aveam incotro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata si de la mine!!!!

neata la pranz...acum vad cat e cesul si eu nu am terminat pe aici.....ziceam sa dau o fuga si-n mall sa I iau annei un dres ca nu am si merge la o petrecere disera....dar cred ca o imbrac in pantaloni si gata....

 

mada nu am reusit sa fac poze....nici macar sa iau elefunul....I-am tot zis la tipa sa mi-l aduca sau sa-l lase la soacra ca-I era in drum ,dar vesnic uita....si eu am avut treaba la registrul comertului de la muncii....si nu am ajuns tot ca iau astea si ne vedem acolo....asta e...elefunul era la 79lei

 

 

fetele nu am citit nimic zilele astea....dar nu am timp sa o fac acum....sper doar sa fiti bine cu mic cu mare.....noi doar 2v zile am fost ok.....de marti noapte iar avem muci....azinoapte la 2 faceam aerosoli cu ser....abia abia am convinso sa stea....

 

pupicei....ma streseaza rau agitatia asta din viata mea....visez la o zi in care doar sa lenevesc in pat

 

a m-am apucat de corosetat....daca mi iese setul caciula +fular cu model pisicuta va arat pozaaaaa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

criss, multumim de cafea [pup]

 

deea, pai puteai sa dai un tar, daca ai fost pe la muncii...macar beam si noi o cafea impreuna [:)] , ca e la 5 min de mine. Sa sti ca vreau in continuare efefantelul, deci daca reusesti sa iei il vreau oricand [flo2]

Apropos de stat degeaba, nu cred ca ai reusi...eu daca stau ma oftic ca trece timpul pe langa mine..de ex azi, am tot stat pe net si ma oftic ca nu am facut mai nimic jumatate de zi... [:)]

 

somleac, ..si esti ok acum? si mie mi-a fost intr-o zi rau la serviciu si mi-a dat o colega calciu si magneziu efervescent. M-a pus efectiv pe picioare. Colegele ziceau ca sunt schimbata rau la fata [alcool] Mi-am revenit in cateva ore

 

cami, hai ca treceti repede si de asta [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intru si eu repede sa va salut [flo2]

 

pupici la bolnaviori [pup]  cami, deea, crisioana..

 

somleac, sper ca esti bine [pup]

 

yvy, imi pare rau ca tot trageti..si i-ati scos ghipsul ? s-a refacut bine ? stiu ca e periculos cand sunt mici ca pot ramane sensibili la fracturi..

 

madutza, ai luat costume de la lidl ? eu am luat doar maruntisuri gen sosete, hanorace, costum termal de piele, dresuri, manusi...la geci nu m-am putut hotara ca mi s-au parut subtiri..stiu ca eu am o problema cu frigul..banuiesc ca astea de ski sunt ok asa, insa ei mai aveau asa, vroiam ceva f gros [:I]

 

somleac, multumim de informatii cu clasa 0..deci Doamna face toata treaba,daca ai norocul sa pici la cineva ok sa se ocupe asa frumos de ei, mare noroc..o sa ma interesez si eu cine e la noi la scoala in oras anul asta si la anul, macar sa-mi fac o idee..Doamnele de la clasa 0 nu merg mai departe cu ei in cls 1, nu ? Ele se ocupa doar de clasa 0 ?

 

noi suntem binisor, inca mai tusim dar mai rar, noaptea e ok..azi am fost cu mama in spital sa-si refaca analizele/CT-ul..am emotii..

 

va urez weekend minunat [flo2] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

revin ca am uitat, vroiam sa va las un link cu jocuri interesante, sunt si pt copilasi mai mari si sunt distractive chiar si pt adulti, il puteti juca impreuna..se bazeaza pe intuitie, spirit de observatie, rapiditate, logica, etc..

sunt f multe si trebuie citit la fiecare ce si cum..dar eu va las unul care mi-a placut tare mult

http://redgoblin.ro/shop/#!Product=Dobble

 

fiecare are carti in mana, fiecare cu cate 6-8 imagini..primul care recunoaste o imagine comuna cu cartea de jos castiga..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...